LANGUAGES


Magyar English DeutschPolishCroatianRussianFrenchSlovenian (SI)Serbian


Torna 2013

Torna 2012

Like us!

Partnerek



LD sorsolás 2011 PDF Print E-mail
There are no translations available.

CELL CUP 2011'

GYERMEK ( Kid ) „U14-LD"

1997.01.01 után született LÁNY (Female) born after/ 01.01.1997 /

KATEGÓRIA /category/

08.19

08.50

VET

LD

HSK-74 Kolarovo

-

C.S.C. Rulmentul Brasov

9

:

23

08.19

10.20

VAR

LD

FKC - Várpalota

-

SK Talent Dunaszerdahely

9

:

20

08.19

11.10

VAR

LD

Bercsényi DSE Jászberény

-

C.S.S. Petrosani

20

:

14

08.19

11.40

STA

LD

Dorogi Kézilabda Klub

-

Veszprém Barabás KC

15

:

19

08.19

13.00

AJK

LD

DHK Zora Olomouc

-

Orosháza KSC

13

:

23

08.19

12.00

VAR

LD

Váci NKSE „B"

-

HK Junior Mocenok

17

:

15

08.19

13.50

M15

LD

Váci NKSE „A"

-

Kézilabda Szeged SE

9

:

25

08.19

12.30

STA

LD

Alcoa Fehérvár KC

-

C.S.C. Rulmentul Brasov

11

:

19

08.19

14.20

STA

LD

Szeged KKSE „B"

-

Gödöllői SE

19

:

13

08.19

16.00

STA

LD

Szeged KKSE „A"

-

Alcoa Fehérvár KC

24

:

9

08.20

13.00

VAR

LD

C.S.S. Petrosani

-

Szeged KKSE „B"

12

:

17

08.20

11.20

VAR

LD

FKC - Várpalota

-

Gödöllői SE

6

:

24

08.20

12.50

ALS

LD

Debreceni Sportcentrum SI

-

Dorogi Kézilabda Klub

12

:

16

08.20

13.00

M15

LD

Váci NKSE „A"

-

Szombathelyi SSI „A"

13

:

23

08.20

12.10

BFU

LD

Kézilabda Szeged SE

-

DHK Zora Olomouc

20

:

25

08.20

13.20

VET

LD

C.S. Corona Rulmentul Brasov

-

Szombathelyi SSI „B"

19

:

12

08.20

10.40

VET

LD

Szeged KKSE „A"

-

Szombathelyi SSI „B"

15

:

12

08.20

11.20

STA

LD

SK Talent Dunaszerdahely

-

Bercsényi DSE Jászberény

14

:

32

08.20

12.10

STA

LD

Veszprém Barabás KC

-

Váci NKSE „B"

25

:

22

08.20

16.20

VAR

LD

Szeged KKSE „B"

-

FKC - Várpalota

26

:

6

08.20

15.30

VAR

LD

SK Talent Dunaszerdahely

-

C.S.S. Petrosani

21

:

19

08.20

14.40

VAR

LD

HSK-74 Kolarovo

-

Szeged KKSE „A"

17

:

32

08.20

16.10

M15

LD

Váci NKSE „A"

-

DHK Zora Olomouc

5

:

26

08.20

17.00

M15

LD

Gödöllői SE

-

Bercsényi DSE Jászberény

22

:

16

08.20

17.30

VET

LD

HK Junior Mocenok

-

Dorogi Kézilabda Klub

8

:

25

08.20

15.20

M15

LD

Orosháza KSC

-

Szombathelyi SSI „A"

26

:

6

08.20

16.50

STA

LD

Váci NKSE „B"

-

Debreceni Sportcentrum SI

19

:

21

08.21

08.00

VET

LD

Veszprém Barabás KC

-

Debreceni Sportcentrum SI

20

:

15

08.21

08.00

M15

LD

Szombathelyi SSI „B"

-

HSK-74 Kolarovo

19

:

13

08.21

08.50

M15

LD

Szombathelyi SSI „A"

-

Kézilabda Szeged SE

11

:

19

08.21

08.50

STA

LD

Szeged KKSE „B"

-

SK Talent Dunaszerdahely

31

:

14

08.21

11.20

BFU

LD

C.S. Corona Rulmentul Brasov

-

Szeged KKSE „A"

13

:

23

08.21

09.40

STA

LD

Orosháza KSC

-

Váci NKSE „A"

33

:

8

08.21

11.50

VAR

LD

Gödöllői SE

-

C.S.S. Petrosani

29

:

10

08.21

12.40

VAR

LD

Bercsényi DSE Jászberény

-

FKC - Várpalota

23

:

13

08.21

12.10

ALS

LD

Alcoa Fehérvár KC

-

HSK-74 Kolarovo

20

:

14

08.21

12.30

STA

LD

Dorogi Kézilabda Klub

-

Váci NKSE „B"

18

:

15

08.21

13.50

VET

LD

Veszprém Barabás KC

-

HK Junior Mocenok

25

:

23

08.21

14.10

M15

LD

DHK Zora Olomouc

-

Szombathelyi SSI „A"

25

:

9

08.21

17.00

STA

LD

SK Talent Dunaszerdahely

-

Gödöllői SE

17

:

30

08.21

17.40

M15

LD

Bercsényi DSE Jászberény

-

Szeged KKSE „B"

19

:

17

08.21

16.50

M15

LD

HK Junior Mocenok

-

Debreceni Sportcentrum SI

9

:

20

08.21

15.20

STA

LD

Kézilabda Szeged SE

-

Orosháza KSC

10

:

18

08.21

16.10

VAR

LD

C.S.S. Petrosani

-

FKC - Várpalota

17

:

9

08.21

16.00

M15

LD

Alcoa Fehérvár KC

-

Szombathelyi SSI „B"

12

:

17

A csoport

1.

Szeged KKSE „A"

HUN

4

4

0

0

94

:

51

8

2.

C.S.C. Rulmentul Brasov

ROM

4

3

0

1

74

:

55

6

3.

Szombathelyi SSI „B"

HUN

4

2

0

2

60

:

59

4

4.

Alcoa Fehérvár KC

HUN

4

1

0

3

52

:

74

2

5.

HSK-74 Kolarovo

SVK

4

0

0

4

53

:

94

0

B csoport

1.

Orosháza KSC

HUN

4

4

0

0

100

:

37

8

2.

DHK Zora Olomouc

CZE

4

3

0

1

89

:

57

6

3.

Kézilabda Szeged SE

HUN

4

2

0

2

74

:

63

4

4.

Szombathelyi SSI „A"

HUN

4

1

0

3

49

:

83

2

5.

Váci NKSE „A"

HUN

4

0

0

4

35

:

107

0

C csoport

1.

Veszprém Barabás KC

HUN

4

4

0

0

89

:

75

8

2.

Dorogi Kézilabda Klub

HUN

4

3

0

1

74

:

54

6

3.

Debreceni Sportcentrum SI

HUN

4

2

0

2

68

:

64

4

4.

Váci NKSE „B"

HUN

4

1

0

3

73

:

79

2

5.

HK Junior Mocenok

SVK

4

0

0

4

55

:

87

0

D csoport

1.

Szeged KKSE „B"

HUN

5

4

0

1

110

:

64

8

2.

Gödöllői SE

HUN

5

4

0

1

118

:

68

8

3.

Bercsényi DSE Jászberény

HUN

5

4

0

1

108

:

80

8

4.

SK Talent Dunaszerdahely

SVK

5

2

0

3

86

:

121

4

5.

C.S.S. Petrosani

ROM

5

1

0

4

72

:

96

2

6.

FKC - Várpalota

HUN

5

0

0

5

43

:

110

0

17-21. helyért

E csoport

1.

B5 - Váci NKSE „A"

HUN

2

2

0

0

40

:

21

4

2.

D6 - FKC - Várpalota

HUN

2

1

0

1

19

:

15

2

3.

A5 - HSK-74 Kolarovo

SVK

2

0

0

2

8

:

31

0

08.22

09.10

AJK

LD

D6 - FKC - Várpalota

-

A5 - HSK-74 Kolarovo

6

:

0

08.22

12.50

AJK

LD

C5 - HK Junior Mocenok

-

D5 - C.S.S. Petrosani

17

:

25

08.22

13.40

AJK

LD

A5 - HSK-74 Kolarovo

-

B5 - Váci NKSE „A"

8

:

25

08.22

18.00

AJK

LD

D6 - FKC - Várpalota

-

B5 - Váci NKSE „A"

13

:

15

19-20. helyért

08.23

08.30

ALS

LD

FKC - Várpalota

-

HK Junior Mocenok

13

:

24

17-18. helyért

08.23

09.20

ALS

LD

Váci NKSE „A"

-

C.S.S. Petrosani

11

:

22

13-16 helyért

08.22

11.50

ALS

LD

C4 - Váci NKSE „B"

-

D4 - Talent Dunaszerdahely

22

:

21

08.22

12.40

ALS

LD

A4 - Alcoa Fehérvár KC

-

B4 - Szombathelyi SSI „A"

11

:

19

15-16. helyért

08.23

08.00

VET

LD

Alcoa Fehérvár KC

-

Talent Dunaszerdahely

12

:

8

13-14. helyért

08.23

08.50

VET

LD

Szombathelyi SSI „A"

-

Váci NKSE „B"

22

:

13

9-12 helyért

08.22

09.50

VAR

LD

C3 - Debreceni Sportcentrum SI

-

D3 - Bercsényi, Jászberény

25

:

19

08.22

11.00

ALS

LD

A3 - Szombathelyi SSI „B"

-

B3 - Kézilabda Szeged SE

15

:

27

11-12. helyért

08.23

11.10

ALS

LD

Bercsényi DSE, Jászberény

-

Szombathelyi SSI „B"

21

:

10

9-10. helyért

08.23

13.00

ALS

LD

Debreceni Sportcentrum SI

-

Kézilabda Szeged SE

26

:

14

1-8 helyért

08.22

10.30

VET

LD

A1 - Szeged KKSE „A"

-

B2 - DHK Zora Olomouc

13

:

21

08.22

10.30

M15

LD

D1 - Szeged KKSE „B"

-

A2- C.S.C Rulmentul Brasov

21

:

17

08.22

11.20

VET

LD

B1 - Orosháza KSC

-

C2 - Dorogi Kézilabda Klub

20

:

18

08.22

12.10

VET

LD

C1 - Veszprém Barabás KC

-

D2 - Gödöllői SE

10

:

18

08.22

15.40

STA

LD

1. Orosháza KSC

-

Szeged KKSE „B"

16

:

19

08.22

16.20

ALS

LD

4. Szeged KKSE „A"

-

Veszprém Barabás KC

18

:

27

08.22

17.10

ALS

LD

3. Dorogi Kézilabda Klub

-

C.S.C Rulmentul Brasov

25

:

8

08.22

18.00

ALS

LD

2. DHK Zora Olomouc

-

Gödöllői SE

11

:

23

7-8. helyért

08.23

13.50

ALS

LD

Szeged KKSE „A"

-

C.S.C Rulmentul Brasov

26

:

9

5-6. helyért

08.23

12.10

VET

LD

Veszprém Barabás KC

-

Dorogi Kézilabda Klub

16

:

21

3-4. helyért

08.23

11.20

VET

LD

DHK Zora Olomouc

-

Orosháza KSC

16

:

18

Döntő

08.23

10.50

ARE

LD

Gödöllői SE

-

Szeged KKSE „B"

18

:

15