Cell-Cup

XXI. Cell-Cup 2017 Veszprém
International Handball Festival

06-12. 08. 2017

Women's categories

WA-WU18
ACS TRANSILVANIA BRASOV WU18 (ROU)
Büki TK WA (HUN)
KISVÁRDAI KÉZILABDA CLUB WU18 (HUN)
Malta WA (MLT)
MOSM Tychy WU18 (POL)
Szekelyudvarhelyi NKK WA (ROU)
Veszprém Pannon Sport Egyesület WA (HUN)
VfL Günzburg WU18 (DEU)
Wilrijk - Uilenspiegel WU18 (BEL)
WU12
cheng zhou elementary school WU12 (TWN)
ACS TRANSILVANIA BRASOV WU12 (ROU)
Ajkai Trampolin Sportegyesület WU12 (HUN)
Békéscsabai ENKSE WU12 (HUN)
Budaörs Handball WU12 (HUN)
Debreceni SC-SI "A" WU12 (HUN)
Debreceni SC-SI "B" WU12 (HUN)
Gödöllői SE WU12 (HUN)
Győri Audi ETO KC - Ikervár WU12 (HUN)
Kézilabda Szeged SE WU12 (HUN)
Kyndil Torshavn WU12 (FRO)
Qingdao Zhenjiang RPS WU12 (CHN)
Siófok KTC KFT WU12 (HUN)
Váci NKSE WU12 (HUN)
VSK Dunaszerdahely "A" WU12 (SVK)
VSK Dunaszerdahely "B" WU12 (SVK)
WU14
XINZHUANG JUNIOR HIGH SCHOOL WU14 (TWN)
ACS TRANSILVANIA BRASOV WU14 (ROU)
AFKC - Várpalota WU14 (HUN)
Angyalföldi Sportiskola WU14 (HUN)
Bajnok DSE Nemesvámos WU14 (HUN)
CSM Fagaras WU14 (ROU)
Debreceni SC-SI WU14 (HUN)
Dorogi Egyetértés Sportegyesület WU14 (HUN)
Gödöllői SE WU14 (HUN)
ISK Udvarhely WU14 (ROU)
Kézilabda Klub Ajka WU14 (HUN)
Kyndil Torshavn WU14 (FRO)
Medve-tó KK WU14 (ROU)
MOSM Tychy WU14 (POL)
Nemzeti Kézilabda Akadémia WU14 (HUN)
Sport school 3 - Strimkiy Miach WU14 (UKR)
TAMÁSI KC WU14 (HUN)
Váci NKSE "A" WU14 (HUN)
Váci NKSE "B" WU14 (HUN)
Veszprém Pannon Sport Egyesület WU14 (HUN)
VSK Dunaszerdahely WU14 (SVK)
WU16
XINZHUANG JUNIOR HIGH SCHOOL WU16 (TWN)
ACS TRANSILVANIA BRASOV WU16 (ROU)
Angyalföldi Sportiskola WU16 (HUN)
Chung Lun Junior High School WU16 (TWN)
CSS Petrosani WU16 (ROU)
Dorogi Egyetértés Sportegyesület WU16 (HUN)
GAMOS VALLES UAMZH WU16 (MEX)
HC Visé BM ASBL WU16 (BEL)
HSG Dietmannsried/Altusried WU16 (DEU)
ISK Udvarhely WU16 (ROU)
Israel WU16 (ISR)
Kézilabda Klub Ajka WU16 (HUN)
KISVÁRDAI KÉZILABDA CLUB WU16 (HUN)
MTK Budapest WU16 (HUN)
Petrosani WU16 (ROU)
Sport school 3 - Strimkiy Miach WU16 (UKR)
Wilrijk - Uilenspiegel WU16 (BEL)

Men's categories

MA-MU18
Balatonfüredi KSE "A" MU18 (HUN)
Balatonfüredi KSE "B" MU18 (HUN)
Balatonfüredi KSE MA (HUN)
FRISCH AUF! Göppingen MU18 (DEU)
HK AGRO Topoľčany MU18 (SVK)
HRVATSKI RUKOMETNI KLUB GORICA MU18 (HRV)
HSG Dietmannsried/Altusried MU18 (DEU)
Kuwait MU18 (KWT)
Pick Szeged MU18 (HUN)
RÉV-MIKOLIK MU18 (HUN)
SKP Frýdek-Místek MU18 (CZE)
SPR Wisla Plock MA (POL)
SZESE Győr MU18 (HUN)
UKS Lider Swarzedz MU18 (POL)
Várpalotai Bányász Sportkör MA (HUN)
Veszprémi KKFT MA (HUN)
Wilrijk - Uilenspiegel MU18 (BEL)
MU12
ACS TRANSILVANIA BRASOV MU12 (ROU)
Ajkai Trampolin Sportegyesület MU12 (HUN)
Alsóörsért Közalapítvány MU12 (HUN)
Debreceni SC-SI MU12 (HUN)
Éles Kézilabda Iskola SE MU12 (HUN)
HC Visé BM ASBL "A" MU12 (BEL)
HC Visé BM ASBL "B" MU12 (BEL)
Pick Szeged MU12 (HUN)
PSN Zrt. MU12 (HUN)
Sárospataki Torna Club Kézilabda Szakosztály MU12 (HUN)
SG Krems/Langenlois MU12 (AUS)
TS Zew I Świebodzin MU12 (POL)
UKS Lider Swarzedz MU12 (POL)
Veszprémi KKFT MU12 (HUN)
zhonghe elementary school MU12 (TWN)
MU14
Achalm-Nagold MU14 (DEU)
Alsóörsért Közalapítvány MU14 (HUN)
C.S. Sporting Ghimbav MU14 (ROU)
Cocks Riihimäki MU14 (FIN)
CSS DINAMO BRASOV MU14 (ROU)
Debreceni SC-SI MU14 (HUN)
Éles Kézilabda Iskola Se "A" MU14 (HUN)
Éles Kézilabda Iskola Se "B" MU14 (HUN)
Éles Kézilabda Iskola Se "C" MU14 (HUN)
Fjellhammer IL MU14 (NOR)
FRISCH AUF! Göppingen MU14 (DEU)
HC Visé BM ASBL MU14 (BEL)
HRVATSKI RUKOMETNI KLUB GORICA MU14 (HRV)
HSG Dietmannsried/Altusried MU14 (DEU)
Jinjiacao Primary School Handball Team MU14 (CHN)
Kyndil Torshavn MU14 (FRO)
Pick Szeged MU14 (HUN)
SG Krems/Langenlois MU14 (AUS)
ŠKH AGROKARPATY PEZINOK MU14 (SVK)
TAI-JIA JUNIOR HIGH SCHOOL MU14 (TWN)
Telekom Veszprém MU14 ()
TS Zew I Świebodzin MU14 "B" csapat (POL)
TS Zew I Świebodzin MU14 "A" csapat (POL)
MU16
Balatonfüredi KSE MU16 (HUN)
Chinese YMCA College (Hong Kong) MU16 (HKG)
CSS DINAMO BRASOV MU16 (ROU)
Éles KISE MU16 (HUN)
FRISCH AUF! Göppingen MU16 (DEU)
HC Visé BM ASBL MU16 (BEL)
HRVATSKI RUKOMETNI KLUB GORICA MU16 (HRV)
ISK Székelyudvarhely MU16 (ROU)
Kézilabda Klub Ajka MU16 (HUN)
Kuwait MU16 (KWT)
Kyndil Torshavn MU16 (FRO)
MTV Altlandsberg MU16 (DEU)
Pick Szeged MU16 (HUN)
Qingdao № 15 Senior HIgh School MU16 (CHN)
Ros IL MU16 (NOR)
Sárospataki TC MU16 (HUN)
SKP Frýdek-Místek MU16 (CZE)
TAI-JIA JUNIOR HIGH SCHOOL MU16 (TWN)
UKS Lider Swarzedz MU16 (POL)
URK ,,STUDENTSKI GRAD MU16 (SRB)
Várpalotai Bányász Sportkör MU16 (HUN)
Veszprémi Kézilabda Kft MU16 (HUN)
Vöslauer Handballclub MU16 (AUS)
Wilrijk - Uilenspiegel MU16 (BEL)

Partners