Cell-Cup

Cell-Cup Veszprém
International Handball Festival

Summer Camp: 01-07. 07. 2019.
CELL-CUP: 11-17. 08. 2019.

Women's categories

WA
Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School WA (TWN)
W-U18
BVSC- Zugló W-U18 (HUN)
CLUB BALONMANO SOLUCAR W-U18 (ESP)
Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U18 (CZE)
Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 (TWN)
Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U18 (HUN)
W-U16
ACS SOVATA W-U16 (ROU)
BVSC- Zugló W-U16 (HUN)
Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U16 (CZE)
Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U16 (HUN)
Szeghalmi NKC W-U16 (HUN)
Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 (HUN)
W-U14
Bregenz Handball W-U14 (AUS)
Budafoki Kézilabda Sportegyesület W-U14 (HUN)
C.S. SPORTING GHIMBAV W-U14 (ROU)
Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U14 (CZE)
Debreceni Sportcentrum KN KFT W-U14 (HUN)
Szeged KKSE W-U14 (HUN)
W-U12
C.S. SPORTING GHIMBAV W-U12 (ROU)
Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U12 (CZE)
Elmohandsen W-U12 (EGY)
Handbal club Fortuna Bucharest W-U12 (ROU)
Kalmár Zoltán Dse Balmazújváros W-U12 (HUN)
Sport school STRIMKIY MIACH - W-U12 - C (UKR)
Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - A (UKR)
Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - B (UKR)
Szeged KKSE W-U12 (HUN)

Men's categories

MA
Amateur sport club SEGC MA (DZA)
M-U18
Association sportive et loisir iguer Ali "itheri anadal" M-U18 (DZA)
BVSC- Zugló M-U18 (HUN)
KFUM Trollhättan M-U18 (SWE)
Randesund IL M-U18 (NOR)
UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U18 (POL)
M-U16
BVSC- Zugló M-U16 (HUN)
Club HandBall Eucalyptus (C.H.B.E) M-U16 (DZA)
Frisch Auf Göppingen M-U16 (DEU)
Hapoel Rishon Le Zion handball club M-U16 (ISR)
HC CSS SIBIU M-U16 (ROU)
HC Visé BM M-U16 (BEL)
Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' (HRV)
HSG Bärnbach-Köflach M-U16 (AUS)
HSG Isar-Loisach M-U16 (DEU)
HSG Konstanz M-U16 (DEU)
SG Pforzheim/Eutingen e.V. M-U16 (DEU)
ŠKH AGROKARPATY PEZINOK M-U16 (SVK)
UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 (POL)
UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 (POL)
M-U14
ACS TRANSILVANIA Brasov M-U14 (ROU)
Alsóörsért Közalapítvány M-U14 (HUN)
ARANY SÁRKÁNY FOCISULI NYÍRBÁTOR SE M-U14 (HUN)
Bregenz Handball M-U14 (AUS)
E.S.BOUINAN AMROUSSA M-U14 (DZA)
E.S.BOUINAN AMROUSSA M-U14 (DZA)
Handbal club Fortuna Bucharest M-U14 (ROU)
HC Visé BM M-U14 (BEL)
HC Visé BM M-U14 (BEL)
HC Visé BM M-U14 (BEL)
HIB Handball Graz M-U14 (AUS)
Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' (HRV)
Israel National Team M-U14 (ISR)
Israel National Team M-U14 (ISR)
Israel National Team M-U14 (ISR)
Israel National Team M-U14 (ISR)
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft M-U14 (HUN)
PAP WISŁA PŁOCK M-U14 (POL)
Pick Szeged M-U14 (HUN)
SKRIVERI M-U14 (LVA)
Telekom Veszprém M-U14 (HUN)
M-U12
Bregenz Handball M-U12 (AUS)
C.S. SPORTING GHIMBAV M-U12 (ROU)
Elmohandsen M-U12 (EGY)
Handbal club Fortuna Bucharest M-U12 (ROU)
HC Visé BM M-U12 (BEL)
HC Visé BM M-U12 (BEL)
Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' (HRV)
Pick Szeged M-U12 (HUN)
ŠKH AGROKARPATY PEZINOK M-U12 (SVK)
Telekom Veszprém - A - M-U12 (HUN)
Telekom Veszprém - B - M-U12 (HUN)
Telekom Veszprém - Tapolca - M-U12 (HUN)
VfL Landshut M-U12 (DEU)

Partners