Cell-Cup

Cell-Cup Veszprém
International Handball Festival

Summer Camp: 01-07. 07. 2018.
CELL-CUP: 12-18. 08. 2018.







M-U12

Group A

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 08:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles KISE M-U12 "A" Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 "B" 17 - 12 end
2018. 08. 13. 11:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) HC VISE BM M-U12 "A" SG Krems/Langenlois M-U12 "B" 13 - 20 end
2018. 08. 14. 13:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) SG Krems/Langenlois M-U12 "B" Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 "B" 17 - 11 end
2018. 08. 14. 14:30 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) HC VISE BM M-U12 "A" Éles KISE M-U12 "A" 8 - 27 end
2018. 08. 14. 16:30 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 "B" HC VISE BM M-U12 "A" 21 - 17 end
2018. 08. 14. 17:10 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) SG Krems/Langenlois M-U12 "B" Éles KISE M-U12 "A" 7 - 16 end

Group B

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 09:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) SP 21 Płock M-U12 Szepa Kse M-U12 18 - 3 end
2018. 08. 13. 10:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Pick Szeged M-U12 Veszprém Handball Team Zrt. M-U12 "B" 19 - 5 end
2018. 08. 14. 11:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Szepa Kse M-U12 Pick Szeged M-U12 1 - 17 end
2018. 08. 14. 11:50 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Veszprém Handball Team Zrt. M-U12 "B" SP 21 Płock M-U12 5 - 19 end
2018. 08. 14. 15:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Szepa Kse M-U12 Veszprém Handball Team Zrt. M-U12 "B" 6 - 11 end
2018. 08. 14. 16:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) SP 21 Płock M-U12 Pick Szeged M-U12 9 - 14 end

Group C

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 09:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles KISE M-U12 "B" Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 "A" 25 - 0 end
2018. 08. 13. 11:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) SG Krems/Langenlois M-U12 "A" ACS Sovata M-U12 7 - 15 end
2018. 08. 14. 12:30 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) ACS Sovata M-U12 Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 "A" 19 - 7 end
2018. 08. 14. 13:10 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) SG Krems/Langenlois M-U12 "A" Éles KISE M-U12 "B" 10 - 21 end
2018. 08. 14. 15:10 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) ACS Sovata M-U12 Éles KISE M-U12 "B" 19 - 15 end
2018. 08. 14. 15:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 "A" SG Krems/Langenlois M-U12 "A" 6 - 18 end

Group D

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 09:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U12 Veszprém Handball Team Zrt. M-U12 "A" 15 - 11 end
2018. 08. 13. 11:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) HC VISE BM M-U12 "B" Diósdi Diák Sportegyesület M-U12 12 - 9 end
2018. 08. 14. 11:10 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) HC VISE BM M-U12 "B" Veszprém Handball Team Zrt. M-U12 "A" 7 - 19 end
2018. 08. 14. 12:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Diósdi Diák Sportegyesület M-U12 "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U12 5 - 19 end
2018. 08. 14. 16:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Veszprém Handball Team Zrt. M-U12 "A" Diósdi Diák Sportegyesület M-U12 19 - 7 end
2018. 08. 14. 18:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U12 HC VISE BM M-U12 "B" 21 - 9 end

For 9-16 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 15. 11:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 "B" Szepa Kse M-U12 21 - 4 end
2018. 08. 15. 12:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) SG Krems/Langenlois M-U12 "A" Diósdi Diák Sportegyesület M-U12 14 - 10 end
2018. 08. 15. 12:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Veszprém Handball Team Zrt. M-U12 "B" Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 "A" 9 - 5 end
2018. 08. 15. 12:30 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) HC VISE BM M-U12 "B" HC VISE BM M-U12 "A" 15 - 17 end
2018. 08. 16. 12:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Szepa Kse M-U12 Diósdi Diák Sportegyesület M-U12 11 - 21 end
2018. 08. 16. 13:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 "B" SG Krems/Langenlois M-U12 "A" 23 - 14 end
2018. 08. 16. 13:20 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 "A" HC VISE BM M-U12 "B" 3 - 25 end
2018. 08. 16. 13:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Veszprém Handball Team Zrt. M-U12 "B" HC VISE BM M-U12 "A" 4 - 17 end
2018. 08. 17. 11:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Szepa Kse M-U12 Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 "A" 13 - 6 end
2018. 08. 17. 12:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Diósdi Diák Sportegyesület M-U12 HC VISE BM M-U12 "B" 11 - 10 end
2018. 08. 17. 12:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) SG Krems/Langenlois M-U12 "A" Veszprém Handball Team Zrt. M-U12 "B" 19 - 4 end
2018. 08. 17. 13:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 "B" HC VISE BM M-U12 "A" 15 - 19 end

For 1-8 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 15. 12:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles KISE M-U12 "A" SP 21 Płock M-U12 17 - 7 end
2018. 08. 15. 12:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Pick Szeged M-U12 Éles KISE M-U12 "B" 17 - 8 end
2018. 08. 15. 16:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U12 SG Krems/Langenlois M-U12 "B" 12 - 15 end
2018. 08. 15. 16:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) ACS Sovata M-U12 Veszprém Handball Team Zrt. M-U12 "A" 18 - 19 end
2018. 08. 16. 12:40 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) SP 21 Płock M-U12 ACS Sovata M-U12 16 - 14 end
2018. 08. 16. 13:20 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Éles KISE M-U12 "B" "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U12 17 - 16 end
2018. 08. 16. 13:50 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Éles KISE M-U12 "A" Veszprém Handball Team Zrt. M-U12 "A" 19 - 8 end
2018. 08. 16. 14:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Pick Szeged M-U12 SG Krems/Langenlois M-U12 "B" 16 - 11 end

For 7-8 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 14:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) ACS Sovata M-U12 "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U12 16 - 23 end

For 5-6 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 11:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) SP 21 Płock M-U12 Éles KISE M-U12 "B" 9 - 14 end

For 3-4 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 12:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Veszprém Handball Team Zrt. M-U12 "A" SG Krems/Langenlois M-U12 "B" 14 - 16 end

Final

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 11:00 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Éles KISE M-U12 "A" Pick Szeged M-U12 17 - 12 end

M-U14

Group A

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 09:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Éles KISE M-U14 "A" UKS LIDER SWARZEDZ M-U14 30 - 5 end
2018. 08. 13. 12:40 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) HC VISE BM M-U14 "B" ACS Transilvania Brasov M-U14 27 - 13 end
2018. 08. 13. 13:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Ajkai Trampolin SE M-U14 UKS LIDER SWARZEDZ M-U14 23 - 23 end
2018. 08. 14. 10:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) ACS Transilvania Brasov M-U14 UKS LIDER SWARZEDZ M-U14 23 - 20 end
2018. 08. 14. 12:30 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Éles KISE M-U14 "A" Ajkai Trampolin SE M-U14 39 - 12 end
2018. 08. 14. 15:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) UKS LIDER SWARZEDZ M-U14 HC VISE BM M-U14 "B" 12 - 26 end
2018. 08. 15. 09:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) ACS Transilvania Brasov M-U14 Éles KISE M-U14 "A" 12 - 27 end
2018. 08. 15. 09:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Ajkai Trampolin SE M-U14 HC VISE BM M-U14 "B" 11 - 33 end
2018. 08. 15. 13:30 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) HC VISE BM M-U14 "B" Éles KISE M-U14 "A" 9 - 32 end
2018. 08. 15. 13:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Ajkai Trampolin SE M-U14 ACS Transilvania Brasov M-U14 16 - 28 end

Group B

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 11:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Várpalotai Bányász Sportkör M-U14 HC VISE BM M-U14 "C" 17 - 12 end
2018. 08. 13. 14:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Várpalotai Bányász Sportkör M-U14 HC CSS SIBIU M-U14 19 - 18 end
2018. 08. 13. 15:10 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Pick Szeged M-U14 FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U14 22 - 12 end
2018. 08. 14. 09:00 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Pick Szeged M-U14 Várpalotai Bányász Sportkör M-U14 23 - 12 end
2018. 08. 14. 10:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HC VISE BM M-U14 "C" HC CSS SIBIU M-U14 10 - 28 end
2018. 08. 14. 11:40 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Várpalotai Bányász Sportkör M-U14 FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U14 22 - 24 end
2018. 08. 14. 17:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) HC CSS SIBIU M-U14 Pick Szeged M-U14 5 - 27 end
2018. 08. 15. 10:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U14 HC VISE BM M-U14 "C" 29 - 13 end
2018. 08. 15. 14:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) HC CSS SIBIU M-U14 FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U14 18 - 27 end
2018. 08. 15. 15:40 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) HC VISE BM M-U14 "C" Pick Szeged M-U14 14 - 30 end

Group C

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 10:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Éles KISE M-U14 "B" Diósdi Diák Sportegyesület M-U14 27 - 16 end
2018. 08. 13. 14:20 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Éles KISE M-U14 "B" "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U14 18 - 23 end
2018. 08. 13. 14:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) HSG Dietmannsried/Altusried M-U14 SG Krems/Langenlois M-U14 "A" 14 - 17 end
2018. 08. 14. 09:20 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U14 HSG Dietmannsried/Altusried M-U14 23 - 13 end
2018. 08. 14. 13:20 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) SG Krems/Langenlois M-U14 "A" Éles KISE M-U14 "B" 30 - 17 end
2018. 08. 14. 14:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Diósdi Diák Sportegyesület M-U14 "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U14 15 - 25 end
2018. 08. 15. 09:00 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Diósdi Diák Sportegyesület M-U14 HSG Dietmannsried/Altusried M-U14 13 - 27 end
2018. 08. 15. 09:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) SG Krems/Langenlois M-U14 "A" "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U14 22 - 17 end
2018. 08. 15. 14:00 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Diósdi Diák Sportegyesület M-U14 SG Krems/Langenlois M-U14 "A" 16 - 19 end
2018. 08. 15. 14:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) HSG Dietmannsried/Altusried M-U14 Éles KISE M-U14 "B" 18 - 20 end

Group D

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 09:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Alsóörsért Közalapítvány M-U14 Eger SBS Eszterházy M-U14 17 - 23 end
2018. 08. 13. 11:50 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) SKF Wisla Plock M-U14 HC VISE BM M-U14 "A" 21 - 9 end
2018. 08. 13. 15:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) SG Krems/Langenlois M-U14 "B" ACS SPORTING GHIMBAV M-U14 18 - 11 end
2018. 08. 14. 09:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Eger SBS Eszterházy M-U14 ACS SPORTING GHIMBAV M-U14 31 - 15 end
2018. 08. 14. 09:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) SKF Wisla Plock M-U14 Alsóörsért Közalapítvány M-U14 22 - 17 end
2018. 08. 14. 09:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HC VISE BM M-U14 "A" SG Krems/Langenlois M-U14 "B" 18 - 11 end
2018. 08. 14. 14:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) HC VISE BM M-U14 "A" Alsóörsért Közalapítvány M-U14 8 - 16 end
2018. 08. 14. 14:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) ACS SPORTING GHIMBAV M-U14 SKF Wisla Plock M-U14 16 - 28 end
2018. 08. 14. 15:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) SG Krems/Langenlois M-U14 "B" Eger SBS Eszterházy M-U14 17 - 21 end
2018. 08. 15. 09:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) SG Krems/Langenlois M-U14 "B" Alsóörsért Közalapítvány M-U14 16 - 24 end
2018. 08. 15. 09:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) ACS SPORTING GHIMBAV M-U14 HC VISE BM M-U14 "A" 25 - 27 end
2018. 08. 15. 09:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Eger SBS Eszterházy M-U14 SKF Wisla Plock M-U14 25 - 21 end
2018. 08. 15. 14:20 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Eger SBS Eszterházy M-U14 HC VISE BM M-U14 "A" 23 - 15 end
2018. 08. 15. 14:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) SKF Wisla Plock M-U14 SG Krems/Langenlois M-U14 "B" 17 - 12 end
2018. 08. 15. 14:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Alsóörsért Közalapítvány M-U14 ACS SPORTING GHIMBAV M-U14 32 - 17 end

For 1-8 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 16. 10:10 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Pick Szeged M-U14 "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U14 31 - 12 end
2018. 08. 16. 10:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Éles KISE M-U14 "A" FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U14 29 - 12 end
2018. 08. 16. 10:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) SG Krems/Langenlois M-U14 "A" SKF Wisla Plock M-U14 14 - 19 end
2018. 08. 16. 10:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Eger SBS Eszterházy M-U14 HC VISE BM M-U14 "B" 28 - 8 end
2018. 08. 16. 16:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Éles KISE M-U14 "A" SKF Wisla Plock M-U14 25 - 20 end
2018. 08. 16. 17:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U14 SG Krems/Langenlois M-U14 "A" 27 - 20 end
2018. 08. 16. 17:20 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Pick Szeged M-U14 Eger SBS Eszterházy M-U14 23 - 22 end
2018. 08. 16. 17:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U14 HC VISE BM M-U14 "B" 30 - 19 end

For 9-10 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 12:20 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) ACS Transilvania Brasov M-U14 Alsóörsért Közalapítvány M-U14 13 - 19 end

For 7-8 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 13:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) SG Krems/Langenlois M-U14 "A" HC VISE BM M-U14 "B" 22 - 10 end

For 5-6 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 11:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U14 "Dvorets-Moscow"(SBVEI "Vorobyovi Gori") M-U14 24 - 29 end

For 3-4 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 13:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) SKF Wisla Plock M-U14 Eger SBS Eszterházy M-U14 17 - 16 end

Final

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 11:50 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Éles KISE M-U14 "A" Pick Szeged M-U14 22 - 17 end

For 13-16 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 16. 13:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) UKS LIDER SWARZEDZ M-U14 HC CSS SIBIU M-U14 18 - 28 end
2018. 08. 16. 14:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) HSG Dietmannsried/Altusried M-U14 HC VISE BM M-U14 "A" 17 - 16 end

For 9-12 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 16. 14:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Éles KISE M-U14 "B" Alsóörsért Közalapítvány M-U14 20 - 31 end
2018. 08. 16. 14:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) ACS Transilvania Brasov M-U14 Várpalotai Bányász Sportkör M-U14 18 - 17 end

For 17-21 place Group E

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 16. 09:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) ACS SPORTING GHIMBAV M-U14 HC VISE BM M-U14 "C" 17 - 20 end
2018. 08. 16. 15:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HC VISE BM M-U14 "C" SG Krems/Langenlois M-U14 "B" 16 - 25 end

For 17-21 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 16. 12:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Ajkai Trampolin SE M-U14 Diósdi Diák Sportegyesület M-U14 21 - 30 end

For 19-20 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 12:20 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Ajkai Trampolin SE M-U14 HC VISE BM M-U14 "C" 19 - 33 end

For 17-18 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 13:10 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Diósdi Diák Sportegyesület M-U14 SG Krems/Langenlois M-U14 "B" 15 - 27 end

For 15-16 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 14:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) UKS LIDER SWARZEDZ M-U14 HC VISE BM M-U14 "A" 19 - 28 end

For 13-14 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 10:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) HC CSS SIBIU M-U14 HSG Dietmannsried/Altusried M-U14 17 - 18 end

For 11-12 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 11:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Várpalotai Bányász Sportkör M-U14 Éles KISE M-U14 "B" 19 - 23 end

M-U16

Group A

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 09:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) HK Kopavogur M-U16 "A" Balatonfüredi KSE M-U16 "B" 25 - 16 end
2018. 08. 13. 15:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) UKS Anilana Łódź M-U16 Frisch Auf Göppingen M-U16 17 - 21 end
2018. 08. 13. 16:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) KUWAIT NATIONAL TEAM M-U16 HK Kopavogur M-U16 "A" 23 - 19 end
2018. 08. 14. 09:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) HK Kopavogur M-U16 "A" UKS Anilana Łódź M-U16 25 - 11 end
2018. 08. 14. 09:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Balatonfüredi KSE M-U16 "B" Frisch Auf Göppingen M-U16 14 - 25 end
2018. 08. 14. 13:10 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) UKS Anilana Łódź M-U16 KUWAIT NATIONAL TEAM M-U16 14 - 24 end
2018. 08. 14. 14:10 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Frisch Auf Göppingen M-U16 HK Kopavogur M-U16 "A" 23 - 20 end
2018. 08. 14. 17:30 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Balatonfüredi KSE M-U16 "B" KUWAIT NATIONAL TEAM M-U16 15 - 33 end
2018. 08. 15. 09:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) UKS Anilana Łódź M-U16 Balatonfüredi KSE M-U16 "B" 14 - 17 end
2018. 08. 15. 09:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) KUWAIT NATIONAL TEAM M-U16 Frisch Auf Göppingen M-U16 16 - 20 end

Group B

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 08:30 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Club Sportiv eXtrem Baia Mare M-U16 Éles KISE M-U16 "A" 17 - 23 end
2018. 08. 13. 13:30 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) VSD DUNAKESZI M-U16 HSG Konstanz M-U16 15 - 28 end
2018. 08. 14. 08:30 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Éles KISE M-U16 "A" VSD DUNAKESZI M-U16 21 - 15 end
2018. 08. 14. 09:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) HSG Konstanz M-U16 Club Sportiv eXtrem Baia Mare M-U16 27 - 15 end
2018. 08. 14. 14:40 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) HSG Konstanz M-U16 Éles KISE M-U16 "A" 20 - 14 end
2018. 08. 14. 15:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Club Sportiv eXtrem Baia Mare M-U16 VSD DUNAKESZI M-U16 25 - 22 end

Group C

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 09:20 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Éles KISE M-U16 "B" ACS SPORTING GHIMBAV M-U16 33 - 24 end
2018. 08. 13. 09:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Balatonfüredi KSE M-U16 "A" HK Kopavogur M-U16 "B" 24 - 12 end
2018. 08. 13. 14:20 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U16 Balatonfüredi KSE M-U16 "A" 19 - 17 end
2018. 08. 14. 08:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) HK Kopavogur M-U16 "B" FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U16 20 - 12 end
2018. 08. 14. 09:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Balatonfüredi KSE M-U16 "A" Éles KISE M-U16 "B" 29 - 17 end
2018. 08. 14. 13:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U16 ACS SPORTING GHIMBAV M-U16 24 - 21 end
2018. 08. 14. 13:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles KISE M-U16 "B" HK Kopavogur M-U16 "B" 22 - 11 end
2018. 08. 14. 16:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) ACS SPORTING GHIMBAV M-U16 Balatonfüredi KSE M-U16 "A" 19 - 27 end
2018. 08. 15. 08:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles KISE M-U16 "B" FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U16 18 - 15 end
2018. 08. 15. 09:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) ACS SPORTING GHIMBAV M-U16 HK Kopavogur M-U16 "B" 22 - 16 end

Group D

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 10:10 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Veszprémi Kézilabda Kft. M-U16 Tatai Atlétikai Club M-U16 33 - 21 end
2018. 08. 13. 12:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) LPS TG MURES M-U16 Gimletroll M-U16 18 - 20 end
2018. 08. 13. 14:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Tatai Atlétikai Club M-U16 SG Krems/Langenlois M-U16 37 - 26 end
2018. 08. 14. 08:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) SG Krems/Langenlois M-U16 Veszprémi Kézilabda Kft. M-U16 15 - 17 end
2018. 08. 14. 09:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Tatai Atlétikai Club M-U16 Gimletroll M-U16 20 - 15 end
2018. 08. 14. 12:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Tatai Atlétikai Club M-U16 LPS TG MURES M-U16 22 - 19 end
2018. 08. 14. 16:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Veszprémi Kézilabda Kft. M-U16 Gimletroll M-U16 18 - 12 end
2018. 08. 14. 17:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) SG Krems/Langenlois M-U16 LPS TG MURES M-U16 22 - 25 end
2018. 08. 15. 08:30 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Gimletroll M-U16 SG Krems/Langenlois M-U16 20 - 29 end
2018. 08. 15. 08:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) LPS TG MURES M-U16 Veszprémi Kézilabda Kft. M-U16 12 - 20 end

For 1-8 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 15. 12:40 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) HSG Konstanz M-U16 Éles KISE M-U16 "B" 30 - 14 end
2018. 08. 15. 12:50 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Balatonfüredi KSE M-U16 "A" Tatai Atlétikai Club M-U16 22 - 13 end
2018. 08. 15. 13:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Veszprémi Kézilabda Kft. M-U16 KUWAIT NATIONAL TEAM M-U16 22 - 14 end
2018. 08. 15. 13:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Frisch Auf Göppingen M-U16 Éles KISE M-U16 "A" 18 - 17 end
2018. 08. 16. 11:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles KISE M-U16 "A" Tatai Atlétikai Club M-U16 18 - 20 end
2018. 08. 16. 12:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles KISE M-U16 "B" KUWAIT NATIONAL TEAM M-U16 15 - 25 end
2018. 08. 16. 13:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Frisch Auf Göppingen M-U16 Balatonfüredi KSE M-U16 "A" 20 - 22 end
2018. 08. 16. 14:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) HSG Konstanz M-U16 Veszprémi Kézilabda Kft. M-U16 16 - 23 end

For 7-8 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 12:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles KISE M-U16 "A" Éles KISE M-U16 "B" 26 - 25 end

For 5-6 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 11:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Tatai Atlétikai Club M-U16 KUWAIT NATIONAL TEAM M-U16 21 - 29 end

For 3-4 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 12:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Frisch Auf Göppingen M-U16 HSG Konstanz M-U16 21 - 22 end

Final

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 12:50 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Balatonfüredi KSE M-U16 "A" Veszprémi Kézilabda Kft. M-U16 14 - 19 end

For 17-19 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 16. 11:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) UKS Anilana Łódź M-U16 HK Kopavogur M-U16 "B" 18 - 14 end
2018. 08. 16. 17:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) HK Kopavogur M-U16 "B" Gimletroll M-U16 19 - 14 end
2018. 08. 17. 09:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Gimletroll M-U16 UKS Anilana Łódź M-U16 21 - 18 end

For 13-16 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 15. 13:10 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) ACS SPORTING GHIMBAV M-U16 LPS TG MURES M-U16 30 - 22 end
2018. 08. 15. 14:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Balatonfüredi KSE M-U16 "B" VSD DUNAKESZI M-U16 19 - 21 end
2018. 08. 16. 11:50 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) LPS TG MURES M-U16 Balatonfüredi KSE M-U16 "B" 20 - 23 end
2018. 08. 16. 12:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) VSD DUNAKESZI M-U16 ACS SPORTING GHIMBAV M-U16 30 - 22 end
2018. 08. 17. 08:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) VSD DUNAKESZI M-U16 LPS TG MURES M-U16 27 - 25 end
2018. 08. 17. 09:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Balatonfüredi KSE M-U16 "B" ACS SPORTING GHIMBAV M-U16 27 - 27 end

For 9-12 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 15. 13:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U16 SG Krems/Langenlois M-U16 16 - 27 end
2018. 08. 15. 13:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HK Kopavogur M-U16 "A" Club Sportiv eXtrem Baia Mare M-U16 29 - 16 end
2018. 08. 16. 12:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Club Sportiv eXtrem Baia Mare M-U16 FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U16 19 - 24 end
2018. 08. 16. 12:20 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) SG Krems/Langenlois M-U16 HK Kopavogur M-U16 "A" 17 - 29 end
2018. 08. 17. 09:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HK Kopavogur M-U16 "A" FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U16 28 - 10 end
2018. 08. 17. 10:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Club Sportiv eXtrem Baia Mare M-U16 SG Krems/Langenlois M-U16 22 - 26 end

M-U18

Group

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 08:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) UKS LIDER SWARZEDZ M-U18 Veszprémi kézilabda Kft M-U18 23 - 23 end
2018. 08. 13. 10:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) HSG Dietmannsried/Altusried M-U18 UKS Anilana Łódź M-U18 15 - 29 end
2018. 08. 13. 12:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Frisch Auf Göppingen M-U18 SAUDI ARABIA NATIONAL TEAM U19 M-U18 22 - 25 end
2018. 08. 13. 13:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U18 KUWAIT NATIONAL TEAM U17 M-U18 19 - 27 end
2018. 08. 14. 10:10 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) UKS LIDER SWARZEDZ M-U18 UKS Anilana Łódź M-U18 25 - 25 end
2018. 08. 14. 10:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) HSG Dietmannsried/Altusried M-U18 KUWAIT NATIONAL TEAM U17 M-U18 9 - 24 end
2018. 08. 14. 10:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) SAUDI ARABIA NATIONAL TEAM U19 M-U18 FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U18 29 - 20 end
2018. 08. 14. 11:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Frisch Auf Göppingen M-U18 Veszprémi kézilabda Kft M-U18 23 - 28 end
2018. 08. 14. 15:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) HSG Dietmannsried/Altusried M-U18 UKS LIDER SWARZEDZ M-U18 21 - 22 end
2018. 08. 14. 15:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) UKS Anilana Łódź M-U18 SAUDI ARABIA NATIONAL TEAM U19 M-U18 18 - 23 end
2018. 08. 14. 16:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Veszprémi kézilabda Kft M-U18 FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U18 36 - 25 end
2018. 08. 15. 09:20 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) UKS Anilana Łódź M-U18 Frisch Auf Göppingen M-U18 18 - 28 end
2018. 08. 15. 10:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) SAUDI ARABIA NATIONAL TEAM U19 M-U18 HSG Dietmannsried/Altusried M-U18 33 - 14 end
2018. 08. 15. 10:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) KUWAIT NATIONAL TEAM U17 M-U18 Veszprémi kézilabda Kft M-U18 27 - 19 end
2018. 08. 15. 14:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U18 UKS Anilana Łódź M-U18 11 - 17 end
2018. 08. 15. 14:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) KUWAIT NATIONAL TEAM U17 M-U18 SAUDI ARABIA NATIONAL TEAM U19 M-U18 25 - 28 end
2018. 08. 15. 16:30 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Frisch Auf Göppingen M-U18 HSG Dietmannsried/Altusried M-U18 38 - 16 end
2018. 08. 16. 08:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) UKS Anilana Łódź M-U18 Veszprémi kézilabda Kft M-U18 19 - 24 end
2018. 08. 16. 09:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) UKS LIDER SWARZEDZ M-U18 KUWAIT NATIONAL TEAM U17 M-U18 19 - 34 end
2018. 08. 16. 12:50 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) UKS LIDER SWARZEDZ M-U18 Frisch Auf Göppingen M-U18 16 - 32 end
2018. 08. 16. 14:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Veszprémi kézilabda Kft M-U18 SAUDI ARABIA NATIONAL TEAM U19 M-U18 20 - 24 end
2018. 08. 16. 15:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) HSG Dietmannsried/Altusried M-U18 FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U18 26 - 29 end
2018. 08. 16. 18:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) KUWAIT NATIONAL TEAM U17 M-U18 Frisch Auf Göppingen M-U18 24 - 25 end
2018. 08. 17. 09:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Veszprémi kézilabda Kft M-U18 HSG Dietmannsried/Altusried M-U18 34 - 24 end
2018. 08. 17. 09:20 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U18 UKS LIDER SWARZEDZ M-U18 23 - 27 end
2018. 08. 17. 10:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) KUWAIT NATIONAL TEAM U17 M-U18 UKS Anilana Łódź M-U18 27 - 27 end
2018. 08. 17. 13:40 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) SAUDI ARABIA NATIONAL TEAM U19 M-U18 UKS LIDER SWARZEDZ M-U18 28 - 23 end
2018. 08. 17. 14:50 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) FC MULHOUSE HANDBALL CLUB M-U18 Frisch Auf Göppingen M-U18 24 - 34 end

W-U12

Group

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 09:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Szepa Kse W-U12 Éles KISE W-U12 6 - 12 end
2018. 08. 13. 12:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Debreceni SC-SI W-U12 Budaörs Handball W-U12 9 - 3 end
2018. 08. 13. 13:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Kézilabda Szeged Sportiskola Egyesület W-U12 ACS SPORTING GHIMBAV W-U12 15 - 5 end
2018. 08. 14. 12:30 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Budaörs Handball W-U12 Éles KISE W-U12 19 - 10 end
2018. 08. 14. 13:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Kézilabda Szeged Sportiskola Egyesület W-U12 Debreceni SC-SI W-U12 12 - 11 end
2018. 08. 14. 14:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Szepa Kse W-U12 ACS SPORTING GHIMBAV W-U12 10 - 18 end
2018. 08. 14. 17:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Éles KISE W-U12 Kézilabda Szeged Sportiskola Egyesület W-U12 5 - 20 end
2018. 08. 14. 17:40 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Debreceni SC-SI W-U12 Szepa Kse W-U12 23 - 5 end
2018. 08. 14. 18:20 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) ACS SPORTING GHIMBAV W-U12 Budaörs Handball W-U12 9 - 21 end
2018. 08. 15. 12:30 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) ACS SPORTING GHIMBAV W-U12 Debreceni SC-SI W-U12 5 - 24 end
2018. 08. 15. 13:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Budaörs Handball W-U12 Kézilabda Szeged Sportiskola Egyesület W-U12 13 - 19 end
2018. 08. 15. 15:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Éles KISE W-U12 ACS SPORTING GHIMBAV W-U12 13 - 11 end
2018. 08. 15. 15:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Kézilabda Szeged Sportiskola Egyesület W-U12 Szepa Kse W-U12 13 - 7 end
2018. 08. 15. 17:40 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Szepa Kse W-U12 Budaörs Handball W-U12 14 - 25 end
2018. 08. 15. 17:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Debreceni SC-SI W-U12 Éles KISE W-U12 18 - 6 end

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 16. 09:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Budaörs Handball W-U12 Szepa Kse W-U12 15 - 7 end
2018. 08. 16. 09:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Éles KISE W-U12 ACS SPORTING GHIMBAV W-U12 12 - 13 end

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 16. 15:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Kézilabda Szeged Sportiskola Egyesület W-U12 ACS SPORTING GHIMBAV W-U12 18 - 11 end
2018. 08. 16. 15:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Debreceni SC-SI W-U12 Budaörs Handball W-U12 17 - 8 end

For 5-6 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 12:40 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Szepa Kse W-U12 Éles KISE W-U12 11 - 18 end

For 3-4 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 13:20 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) ACS SPORTING GHIMBAV W-U12 Budaörs Handball W-U12 8 - 17 end

Final

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 10:10 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Kézilabda Szeged Sportiskola Egyesület W-U12 Debreceni SC-SI W-U12 11 - 12 end

W-U14

Group A

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 09:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) CSS Petrosani W-U14 Kézilabda Klub Ajka W-U14 16 - 11 end
2018. 08. 13. 12:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Israel National Team W-U14 Debreceni SC-SI W-U14 18 - 19 end
2018. 08. 13. 13:30 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Kézilabda Klub Ajka W-U14 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U14 19 - 19 end
2018. 08. 13. 16:10 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U14 MMKS Jutrzenka Płock W-U14 30 - 29 end
2018. 08. 14. 10:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) CSS Petrosani W-U14 MMKS Jutrzenka Płock W-U14 16 - 20 end
2018. 08. 14. 12:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Kézilabda Klub Ajka W-U14 Israel National Team W-U14 13 - 12 end
2018. 08. 14. 12:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Debreceni SC-SI W-U14 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U14 25 - 22 end
2018. 08. 15. 11:40 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Debreceni SC-SI W-U14 CSS Petrosani W-U14 12 - 5 end
2018. 08. 15. 11:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) MMKS Jutrzenka Płock W-U14 Israel National Team W-U14 15 - 19 end
2018. 08. 15. 16:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) MMKS Jutrzenka Płock W-U14 Kézilabda Klub Ajka W-U14 14 - 16 end
2018. 08. 15. 16:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Israel National Team W-U14 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U14 23 - 24 end
2018. 08. 16. 11:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Kézilabda Klub Ajka W-U14 Debreceni SC-SI W-U14 16 - 21 end
2018. 08. 16. 11:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Israel National Team W-U14 CSS Petrosani W-U14 14 - 19 end
2018. 08. 16. 15:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U14 CSS Petrosani W-U14 16 - 20 end
2018. 08. 16. 16:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) MMKS Jutrzenka Płock W-U14 Debreceni SC-SI W-U14 21 - 19 end

Group B

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 11:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U14 DHK Slavoj Žirovnice W-U14 15 - 21 end
2018. 08. 13. 12:20 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) ACS Sovata W-U14 ACS SPORTING GHIMBAV W-U14 16 - 11 end
2018. 08. 13. 13:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Szombathelyi Haladás W-U14 Budaörs Handball W-U14 21 - 18 end
2018. 08. 13. 16:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) DHK Slavoj Žirovnice W-U14 Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U14 21 - 20 end
2018. 08. 14. 11:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U14 ACS Sovata W-U14 23 - 14 end
2018. 08. 14. 11:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) DHK Slavoj Žirovnice W-U14 Szombathelyi Haladás W-U14 15 - 17 end
2018. 08. 14. 14:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) ACS SPORTING GHIMBAV W-U14 Budaörs Handball W-U14 14 - 18 end
2018. 08. 14. 15:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Szombathelyi Haladás W-U14 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U14 16 - 12 end
2018. 08. 15. 12:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U14 Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U14 9 - 27 end
2018. 08. 15. 12:20 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Budaörs Handball W-U14 ACS Sovata W-U14 17 - 23 end
2018. 08. 15. 13:10 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) ACS SPORTING GHIMBAV W-U14 DHK Slavoj Žirovnice W-U14 9 - 20 end
2018. 08. 15. 16:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) ACS Sovata W-U14 Szombathelyi Haladás W-U14 10 - 20 end
2018. 08. 15. 16:50 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U14 Budaörs Handball W-U14 21 - 21 end
2018. 08. 15. 17:40 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U14 ACS SPORTING GHIMBAV W-U14 20 - 10 end
2018. 08. 16. 11:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Budaörs Handball W-U14 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U14 30 - 23 end
2018. 08. 16. 11:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) ACS SPORTING GHIMBAV W-U14 Szombathelyi Haladás W-U14 12 - 20 end
2018. 08. 16. 11:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) DHK Slavoj Žirovnice W-U14 ACS Sovata W-U14 23 - 21 end
2018. 08. 16. 14:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U14 Szombathelyi Haladás W-U14 20 - 7 end
2018. 08. 16. 15:40 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) ACS Sovata W-U14 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U14 17 - 24 end
2018. 08. 16. 16:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Budaörs Handball W-U14 DHK Slavoj Žirovnice W-U14 14 - 22 end
2018. 08. 16. 18:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) ACS SPORTING GHIMBAV W-U14 Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U14 11 - 16 end

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 09:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Debreceni SC-SI W-U14 DHK Slavoj Žirovnice W-U14 16 - 20 end
2018. 08. 17. 09:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) CSS Petrosani W-U14 Szombathelyi Haladás W-U14 17 - 18 end

For 11-13 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 09:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Israel National Team W-U14 ACS Sovata W-U14 21 - 23 end
2018. 08. 17. 13:50 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Israel National Team W-U14 ACS SPORTING GHIMBAV W-U14 19 - 5 end

For 9-10 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 10:20 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) MMKS Jutrzenka Płock W-U14 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U14 23 - 15 end

For 7-8 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 11:10 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Kézilabda Klub Ajka W-U14 Budaörs Handball W-U14 11 - 18 end

For 5-6 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 14:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U14 Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U14 25 - 24 end

For 3-4 place

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 14:50 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Debreceni SC-SI W-U14 CSS Petrosani W-U14 19 - 18 end

Final

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 13:50 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Szombathelyi Haladás W-U14 DHK Slavoj Žirovnice W-U14 17 - 15 end

W-U16

Group

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 10:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Szepa Kse W-U16 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Fekete 13 - 24 end
2018. 08. 13. 11:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) UKS Pantery Dopiewo W-U16 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Narancs 24 - 8 end
2018. 08. 13. 12:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 Angyalföldi Sportiskola W-U16 7 - 25 end
2018. 08. 13. 15:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Gödöllői Sporrtegyesület W-U16 Fylkir W-U16 19 - 25 end
2018. 08. 14. 11:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Narancs Gödöllői Sporrtegyesület W-U16 11 - 29 end
2018. 08. 14. 13:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Angyalföldi Sportiskola W-U16 Szepa Kse W-U16 25 - 6 end
2018. 08. 14. 13:20 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Fylkir W-U16 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 23 - 15 end
2018. 08. 14. 16:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Narancs SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Fekete 7 - 34 end
2018. 08. 15. 10:20 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Fekete 15 - 29 end
2018. 08. 15. 10:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Fylkir W-U16 UKS Pantery Dopiewo W-U16 28 - 19 end
2018. 08. 15. 11:10 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Angyalföldi Sportiskola W-U16 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Narancs 30 - 4 end
2018. 08. 15. 11:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Gödöllői Sporrtegyesület W-U16 Szepa Kse W-U16 28 - 15 end
2018. 08. 15. 15:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) UKS Pantery Dopiewo W-U16 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 24 - 15 end
2018. 08. 15. 15:10 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Fylkir W-U16 Angyalföldi Sportiskola W-U16 20 - 26 end
2018. 08. 15. 16:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Fekete Gödöllői Sporrtegyesület W-U16 28 - 17 end
2018. 08. 15. 16:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Narancs Szepa Kse W-U16 19 - 19 end
2018. 08. 16. 08:30 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Angyalföldi Sportiskola W-U16 Gödöllői Sporrtegyesület W-U16 23 - 9 end
2018. 08. 16. 09:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Szepa Kse W-U16 Fylkir W-U16 10 - 20 end
2018. 08. 16. 09:20 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Fekete UKS Pantery Dopiewo W-U16 29 - 12 end
2018. 08. 16. 09:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Narancs 25 - 8 end
2018. 08. 16. 16:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Fylkir W-U16 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Narancs 33 - 12 end
2018. 08. 16. 16:30 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) UKS Pantery Dopiewo W-U16 Szepa Kse W-U16 21 - 14 end
2018. 08. 16. 17:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Fekete Angyalföldi Sportiskola W-U16 15 - 27 end
2018. 08. 16. 18:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Gödöllői Sporrtegyesület W-U16 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 24 - 12 end
2018. 08. 17. 08:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 Szepa Kse W-U16 23 - 17 end
2018. 08. 17. 08:30 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Angyalföldi Sportiskola W-U16 UKS Pantery Dopiewo W-U16 26 - 19 end
2018. 08. 17. 09:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U16 Fekete Fylkir W-U16 19 - 26 end
2018. 08. 17. 12:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) UKS Pantery Dopiewo W-U16 Gödöllői Sporrtegyesület W-U16 14 - 20 end

Final

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 17. 16:00 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Angyalföldi Sportiskola W-U16 Fylkir W-U16 19 - 24 end

W-U18

Group

Date Stadium Home Visitor Result Status
2018. 08. 13. 10:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Fekete Szombathelyi Haladás W-U18 36 - 13 end
2018. 08. 13. 11:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Narancs HSG Friedrichshafen W-U18 13 - 20 end
2018. 08. 13. 13:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U18 Kyndil Handball Club Torshavn W-U18 25 - 17 end
2018. 08. 13. 14:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Fekete Fylkir W-U18 "B" 33 - 18 end
2018. 08. 13. 15:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Narancs Fylkir W-U18 "A" 16 - 36 end
2018. 08. 13. 15:10 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Szombathelyi Haladás W-U18 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-A 14 - 29 end
2018. 08. 14. 10:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Kyndil Handball Club Torshavn W-U18 Fylkir W-U18 "A" 17 - 22 end
2018. 08. 14. 11:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Fylkir W-U18 "B" Veszprém Pannon Sport Egyesület W-A 15 - 18 end
2018. 08. 14. 14:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Szombathelyi Haladás W-U18 HSG Friedrichshafen W-U18 18 - 17 end
2018. 08. 14. 16:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Fekete Kyndil Handball Club Torshavn W-U18 30 - 28 end
2018. 08. 14. 17:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Fylkir W-U18 "B" SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Narancs 17 - 24 end
2018. 08. 14. 17:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HSG Friedrichshafen W-U18 Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U18 28 - 28 end
2018. 08. 14. 18:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-A Fylkir W-U18 "A" 22 - 19 end
2018. 08. 14. 18:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U18 Szombathelyi Haladás W-U18 33 - 20 end
2018. 08. 15. 10:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) HSG Friedrichshafen W-U18 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Fekete 20 - 33 end
2018. 08. 15. 10:40 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Fylkir W-U18 "A" Fylkir W-U18 "B" 25 - 19 end
2018. 08. 15. 11:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-A Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U18 24 - 28 end
2018. 08. 15. 11:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Szombathelyi Haladás W-U18 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Narancs 23 - 15 end
2018. 08. 15. 15:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-A HSG Friedrichshafen W-U18 22 - 24 end
2018. 08. 15. 15:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Fylkir W-U18 "A" SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Fekete 35 - 31 end
2018. 08. 15. 16:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Narancs Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U18 13 - 31 end
2018. 08. 15. 16:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Fylkir W-U18 "B" Kyndil Handball Club Torshavn W-U18 22 - 22 end
2018. 08. 16. 08:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Kyndil Handball Club Torshavn W-U18 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-A 18 - 18 end
2018. 08. 16. 09:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Fylkir W-U18 "A" Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U18 17 - 26 end
2018. 08. 16. 10:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Fekete SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Narancs 39 - 26 end
2018. 08. 16. 10:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) HSG Friedrichshafen W-U18 Fylkir W-U18 "B" 15 - 14 end
2018. 08. 16. 14:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Fylkir W-U18 "B" Szombathelyi Haladás W-U18 14 - 28 end
2018. 08. 16. 15:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Fylkir W-U18 "A" HSG Friedrichshafen W-U18 32 - 14 end
2018. 08. 16. 16:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U18 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Fekete 23 - 31 end
2018. 08. 16. 17:00 Március 15. Sportcsarnok (Veszprém) (M15) Kyndil Handball Club Torshavn W-U18 SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Narancs 26 - 20 end
2018. 08. 17. 09:00 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Kyndil Handball Club Torshavn W-U18 HSG Friedrichshafen W-U18 21 - 18 end
2018. 08. 17. 10:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Narancs Veszprém Pannon Sport Egyesület W-A 26 - 30 end
2018. 08. 17. 10:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Szombathelyi Haladás W-U18 Fylkir W-U18 "A" 13 - 17 end
2018. 08. 17. 14:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Kyndil Handball Club Torshavn W-U18 Szombathelyi Haladás W-U18 22 - 20 end
2018. 08. 17. 14:40 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-A SIÓFOK KÉZILABDA és TENISZ CLUB Kft. W-U18 Fekete 27 - 36 end
2018. 08. 17. 14:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (NOS) Dorogi Egyetértés Sportegyesület W-U18 Fylkir W-U18 "B" 27 - 13 end

Partners