Cell-Cup

Cell-Cup Veszprém
International Handball Festival

Summer Camp: 01-07. 07. 2019.
CELL-CUP: 11-17. 08. 2019.







M-U12

1. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 12. 09:00 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 VfL Landshut M-U12 10 - 16 end
2019. 08. 12. 09:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Telekom Veszprém - M-U12 - A Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - B 28 - 14 end
2019. 08. 12. 09:40 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Pick Szeged M-U12 Telekom Veszprém - M-U12 - B 23 - 14 end
2019. 08. 12. 10:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Bregenz Handball M-U12 Ráckeve VKSK M-U12 9 - 18 end
2019. 08. 12. 12:10 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) SG Krems/Langenlois M-U12 C.S. SPORTING GHIMBAV M-U12 19 - 9 end
2019. 08. 12. 12:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) HC Visé BM M-U12 - A Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - A 14 - 23 end
2019. 08. 12. 12:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 6 - 13 end
2019. 08. 12. 13:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - B HC Visé BM M-U12 - B 22 - 5 end
2019. 08. 12. 13:30 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) VfL Landshut M-U12 Pick Szeged M-U12 11 - 26 end
2019. 08. 12. 15:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - A Telekom Veszprém - Tapolca - M-U12 20 - 12 end

2. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 13. 10:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) HC Visé BM M-U12 - B Telekom Veszprém - M-U12 - A 5 - 36 end
2019. 08. 13. 10:50 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Telekom Veszprém - M-U12 - B VfL Landshut M-U12 19 - 15 end
2019. 08. 13. 11:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Telekom Veszprém - Tapolca - M-U12 Bregenz Handball M-U12 12 - 17 end
2019. 08. 13. 11:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Ráckeve VKSK M-U12 HC Visé BM M-U12 - A 18 - 18 end
2019. 08. 13. 11:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - B SG Krems/Langenlois M-U12 8 - 13 end
2019. 08. 13. 12:20 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 Pick Szeged M-U12 8 - 13 end
2019. 08. 13. 14:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Telekom Veszprém - M-U12 - B Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' 22 - 5 end
2019. 08. 13. 14:40 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) C.S. SPORTING GHIMBAV M-U12 HC Visé BM M-U12 - B 23 - 12 end
2019. 08. 13. 14:50 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Telekom Veszprém - M-U12 - A SG Krems/Langenlois M-U12 18 - 10 end
2019. 08. 13. 15:20 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Telekom Veszprém - Tapolca - M-U12 HC Visé BM M-U12 - A 15 - 22 end
2019. 08. 13. 15:20 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - A Bregenz Handball M-U12 28 - 8 end

3. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 14. 09:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Telekom Veszprém - Tapolca - M-U12 Ráckeve VKSK M-U12 12 - 29 end
2019. 08. 14. 11:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) VfL Landshut M-U12 Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' 25 - 11 end
2019. 08. 14. 13:00 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) HC Visé BM M-U12 - A Bregenz Handball M-U12 23 - 19 end
2019. 08. 14. 13:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - B C.S. SPORTING GHIMBAV M-U12 12 - 14 end
2019. 08. 14. 13:20 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) HC Visé BM M-U12 - B SG Krems/Langenlois M-U12 3 - 14 end
2019. 08. 14. 13:40 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Ráckeve VKSK M-U12 Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - A 11 - 20 end
2019. 08. 14. 13:40 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Telekom Veszprém - M-U12 - B Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 18 - 8 end
2019. 08. 14. 16:20 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Pick Szeged M-U12 Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' 26 - 1 end
2019. 08. 14. 17:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) C.S. SPORTING GHIMBAV M-U12 Telekom Veszprém - M-U12 - A 10 - 18 end

Placements

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 08:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - A Telekom Veszprém - M-U12 - B 24 - 14 end
2019. 08. 15. 09:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Ráckeve VKSK M-U12 Pick Szeged M-U12 20 - 22 end
2019. 08. 15. 09:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Telekom Veszprém - Tapolca - M-U12 Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' 32 - 4 end
2019. 08. 15. 10:00 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Bregenz Handball M-U12 Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 22 - 5 end
2019. 08. 15. 10:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) HC Visé BM M-U12 - A VfL Landshut M-U12 25 - 19 end
2019. 08. 15. 11:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Telekom Veszprém - M-U12 - B Telekom Veszprém - M-U12 - A 13 - 18 end
2019. 08. 15. 11:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Pick Szeged M-U12 SG Krems/Langenlois M-U12 14 - 8 end
2019. 08. 15. 14:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' HC Visé BM M-U12 - B 5 - 22 end
2019. 08. 15. 14:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Várpalotai Bányász Sportkör M-U12 Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - B 11 - 14 end
2019. 08. 15. 15:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) VfL Landshut M-U12 C.S. SPORTING GHIMBAV M-U12 18 - 19 end
2019. 08. 15. 15:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Telekom Veszprém - M-U12 - A Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - A 16 - 11 end
2019. 08. 15. 16:20 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) SG Krems/Langenlois M-U12 Ráckeve VKSK M-U12 8 - 17 end
2019. 08. 16. 10:30 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) HC Visé BM M-U12 - B Telekom Veszprém - Tapolca - M-U12 14 - 25 end
2019. 08. 16. 11:10 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - B Bregenz Handball M-U12 10 - 21 end
2019. 08. 16. 11:20 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) C.S. SPORTING GHIMBAV M-U12 HC Visé BM M-U12 - A 9 - 18 end
2019. 08. 16. 12:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Telekom Veszprém - M-U12 - B SG Krems/Langenlois M-U12 20 - 22 end
2019. 08. 16. 14:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Ráckeve VKSK M-U12 Pick Szeged M-U12 19 - 10 end

Semi-finals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 16. 09:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Telekom Veszprém - M-U12 - A Ráckeve VKSK M-U12 13 - 12 end
2019. 08. 16. 09:50 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - A Pick Szeged M-U12 18 - 11 end

Finals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 16. 15:05 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Telekom Veszprém - M-U12 - A Éles Kézilabda Iskola SE M-U12 - A 15 - 11 end

M-U14

1. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 12. 09:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Alsóörsért Közalapítvány M-U14 ARANY SÁRKÁNY FOCISULI NYÍRBÁTOR SE M-U14 17 - 17 end
2019. 08. 12. 09:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft M-U14 SG Krems/Langenlois M-U14 15 - 29 end
2019. 08. 12. 09:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) HC Visé BM M-U14 - B Israel National Team M-U14 - D 21 - 26 end
2019. 08. 12. 10:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Simontornyai Kézilabda klub M-U14 Telekom Veszprém M-U14 19 - 19 end
2019. 08. 12. 10:40 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Bregenz Handball M-U14 Israel National Team M-U14 - B 12 - 16 end
2019. 08. 12. 11:20 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) HIB Handball Graz M-U14 Alsóörsért Közalapítvány M-U14 12 - 17 end
2019. 08. 12. 11:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) ACS TRANSILVANIA Brasov M-U14 Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - A 19 - 27 end
2019. 08. 12. 12:00 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - B Pick Szeged M-U14 22 - 28 end
2019. 08. 12. 12:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) PAP WISŁA PŁOCK M-U14 Israel National Team M-U14 - A 16 - 24 end
2019. 08. 12. 12:20 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Israel National Team M-U14 - C HC Visé BM M-U14 - A 15 - 18 end
2019. 08. 12. 13:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Simontornyai Kézilabda klub M-U14 HC Visé BM M-U14 - B 27 - 15 end
2019. 08. 12. 14:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - A Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' 54 - 6 end
2019. 08. 12. 14:20 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) SG Krems/Langenlois M-U14 Israel National Team M-U14 - D 21 - 8 end
2019. 08. 12. 14:30 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) HC Visé BM M-U14 - C SKRIVERI M-U14 14 - 12 end
2019. 08. 12. 14:50 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Telekom Veszprém M-U14 Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft M-U14 26 - 29 end

2. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 13. 09:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Israel National Team M-U14 - B HC Visé BM M-U14 - C 28 - 10 end
2019. 08. 13. 09:00 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' Israel National Team M-U14 - C 4 - 37 end
2019. 08. 13. 09:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Bregenz Handball M-U14 Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - B 20 - 21 end
2019. 08. 13. 09:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) ARANY SÁRKÁNY FOCISULI NYÍRBÁTOR SE M-U14 PAP WISŁA PŁOCK M-U14 15 - 30 end
2019. 08. 13. 09:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Pick Szeged M-U14 SKRIVERI M-U14 32 - 12 end
2019. 08. 13. 09:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Israel National Team M-U14 - A HIB Handball Graz M-U14 24 - 12 end
2019. 08. 13. 10:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HC Visé BM M-U14 - A ACS TRANSILVANIA Brasov M-U14 22 - 19 end
2019. 08. 13. 11:30 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) HC Visé BM M-U14 - B Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft M-U14 26 - 27 end
2019. 08. 13. 12:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Telekom Veszprém M-U14 SG Krems/Langenlois M-U14 17 - 27 end
2019. 08. 13. 13:00 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Israel National Team M-U14 - D Simontornyai Kézilabda klub M-U14 29 - 34 end
2019. 08. 13. 14:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - A Israel National Team M-U14 - C 32 - 14 end
2019. 08. 13. 14:20 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) ARANY SÁRKÁNY FOCISULI NYÍRBÁTOR SE M-U14 Israel National Team M-U14 - A 13 - 31 end
2019. 08. 13. 14:30 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) SKRIVERI M-U14 Bregenz Handball M-U14 19 - 29 end
2019. 08. 13. 14:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' HC Visé BM M-U14 - A 5 - 37 end
2019. 08. 13. 14:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Alsóörsért Közalapítvány M-U14 PAP WISŁA PŁOCK M-U14 16 - 17 end
2019. 08. 13. 15:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Israel National Team M-U14 - B Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - B 24 - 20 end
2019. 08. 13. 15:10 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) HC Visé BM M-U14 - C Pick Szeged M-U14 12 - 27 end

3. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 14. 09:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) HC Visé BM M-U14 - A Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - A 14 - 34 end
2019. 08. 14. 10:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) HC Visé BM M-U14 - C Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - B 14 - 23 end
2019. 08. 14. 10:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) SG Krems/Langenlois M-U14 HC Visé BM M-U14 - B 24 - 14 end
2019. 08. 14. 10:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) ACS TRANSILVANIA Brasov M-U14 Israel National Team M-U14 - C 23 - 20 end
2019. 08. 14. 11:20 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Pick Szeged M-U14 Bregenz Handball M-U14 20 - 12 end
2019. 08. 14. 12:10 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) SKRIVERI M-U14 Israel National Team M-U14 - B 17 - 22 end
2019. 08. 14. 12:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft M-U14 Simontornyai Kézilabda klub M-U14 19 - 24 end
2019. 08. 14. 12:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Israel National Team M-U14 - A Alsóörsért Közalapítvány M-U14 22 - 17 end
2019. 08. 14. 12:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) HIB Handball Graz M-U14 PAP WISŁA PŁOCK M-U14 14 - 21 end
2019. 08. 14. 13:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Israel National Team M-U14 - D Telekom Veszprém M-U14 20 - 27 end
2019. 08. 14. 15:10 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) ARANY SÁRKÁNY FOCISULI NYÍRBÁTOR SE M-U14 HIB Handball Graz M-U14 19 - 28 end
2019. 08. 14. 15:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' ACS TRANSILVANIA Brasov M-U14 9 - 36 end
2019. 08. 14. 15:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Simontornyai Kézilabda klub M-U14 SG Krems/Langenlois M-U14 13 - 24 end

Placements

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 13:20 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Israel National Team M-U14 - C HIB Handball Graz M-U14 30 - 31 end
2019. 08. 15. 13:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) ACS TRANSILVANIA Brasov M-U14 Alsóörsért Közalapítvány M-U14 17 - 18 end
2019. 08. 15. 14:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft M-U14 Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - B 18 - 29 end
2019. 08. 15. 14:40 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' ARANY SÁRKÁNY FOCISULI NYÍRBÁTOR SE M-U14 8 - 38 end
2019. 08. 15. 14:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Telekom Veszprém M-U14 Bregenz Handball M-U14 18 - 25 end
2019. 08. 15. 15:30 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) HC Visé BM M-U14 - B SKRIVERI M-U14 25 - 19 end
2019. 08. 15. 17:00 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Israel National Team M-U14 - D HC Visé BM M-U14 - C 21 - 24 end
2019. 08. 16. 09:00 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' Israel National Team M-U14 - D 16 - 50 end
2019. 08. 16. 10:30 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) PAP WISŁA PŁOCK M-U14 Israel National Team M-U14 - B 17 - 20 end
2019. 08. 16. 10:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Simontornyai Kézilabda klub M-U14 HC Visé BM M-U14 - A 21 - 18 end
2019. 08. 16. 11:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) ACS TRANSILVANIA Brasov M-U14 Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft M-U14 23 - 10 end
2019. 08. 16. 12:30 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) ARANY SÁRKÁNY FOCISULI NYÍRBÁTOR SE M-U14 HC Visé BM M-U14 - C 23 - 19 end
2019. 08. 16. 12:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Alsóörsért Közalapítvány M-U14 Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - B 24 - 25 end
2019. 08. 16. 13:20 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Israel National Team M-U14 - C Telekom Veszprém M-U14 25 - 24 end
2019. 08. 16. 13:20 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) PAP WISŁA PŁOCK M-U14 HC Visé BM M-U14 - A 18 - 15 end
2019. 08. 16. 14:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) SG Krems/Langenlois M-U14 Israel National Team M-U14 - A 15 - 21 end
2019. 08. 16. 14:10 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) HIB Handball Graz M-U14 Bregenz Handball M-U14 15 - 25 end
2019. 08. 16. 14:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Israel National Team M-U14 - B Simontornyai Kézilabda klub M-U14 19 - 17 end

Semi-finals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 16. 10:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - A SG Krems/Langenlois M-U14 15 - 13 end
2019. 08. 16. 10:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Israel National Team M-U14 - A Pick Szeged M-U14 11 - 21 end

Finals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 16. 17:05 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - A Pick Szeged M-U14 27 - 14 end

4. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 08:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Telekom Veszprém M-U14 HC Visé BM M-U14 - B 26 - 19 end
2019. 08. 15. 08:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft M-U14 Israel National Team M-U14 - D 22 - 22 end
2019. 08. 15. 08:40 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - B SKRIVERI M-U14 30 - 21 end
2019. 08. 15. 08:50 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Bregenz Handball M-U14 HC Visé BM M-U14 - C 24 - 19 end
2019. 08. 15. 09:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Pick Szeged M-U14 Israel National Team M-U14 - B 16 - 14 end

Quarterfinals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 13:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Éles Kézilabda Iskola SE M-U14 - A PAP WISŁA PŁOCK M-U14 34 - 17 end
2019. 08. 15. 15:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Israel National Team M-U14 - A Simontornyai Kézilabda klub M-U14 23 - 12 end
2019. 08. 15. 16:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) SG Krems/Langenlois M-U14 Israel National Team M-U14 - B 21 - 13 end
2019. 08. 15. 17:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Pick Szeged M-U14 HC Visé BM M-U14 - A 22 - 15 end

M-U16

1. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 12. 09:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Veszprémi kézilabda Kft. M-U16 BVSC- Zugló M-U16 35 - 8 end
2019. 08. 12. 09:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Balatonfüredi KSE M-U16 - A Éles Kézilabda Iskola SE M-U16 15 - 13 end
2019. 08. 12. 09:40 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) HSG Bärnbach-Köflach M-U16 Várpalotai Bányász Sportkör M-U16 17 - 15 end
2019. 08. 12. 09:50 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Kuwait National Team M-U16 Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' 25 - 11 end
2019. 08. 12. 09:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Balatonfüredi KSE M-U16 - B HSG Isar-Loisach M-U16 8 - 17 end
2019. 08. 12. 09:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) C. BM. ELCHE M-U16 - A HC CSS SIBIU M-U16 25 - 12 end
2019. 08. 12. 10:30 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Hapoel Rishon Le Zion handball club M-U16 ŠKH AGROKARPATY PEZINOK M-U16 30 - 15 end
2019. 08. 12. 11:30 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) SG Krems/Langenlois M-U16 UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - A 25 - 15 end
2019. 08. 12. 12:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Veszprémi kézilabda Kft. M-U16 SG Pforzheim/Eutingen e.V. M-U16 20 - 17 end
2019. 08. 12. 12:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) C. BM. ELCHE M-U16 - B Balatonfüredi KSE M-U16 - A 14 - 23 end
2019. 08. 12. 13:10 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Frisch Auf Göppingen M-U16 Éles Kézilabda Iskola SE M-U16 18 - 14 end
2019. 08. 12. 13:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HC Visé BM M-U16 BVSC- Zugló M-U16 21 - 9 end
2019. 08. 12. 14:20 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Várpalotai Bányász Sportkör M-U16 HSG Konstanz M-U16 14 - 20 end
2019. 08. 12. 14:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) HSG Isar-Loisach M-U16 UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - B 27 - 19 end
2019. 08. 12. 15:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Frisch Auf Göppingen M-U16 C. BM. ELCHE M-U16 - B 30 - 8 end

2. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 13. 08:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Éles Kézilabda Iskola SE M-U16 Hapoel Rishon Le Zion handball club M-U16 17 - 19 end
2019. 08. 13. 08:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - A Veszprémi kézilabda Kft. M-U16 12 - 25 end
2019. 08. 13. 09:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' Balatonfüredi KSE M-U16 - B 10 - 16 end
2019. 08. 13. 09:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HC Visé BM M-U16 SG Pforzheim/Eutingen e.V. M-U16 12 - 25 end
2019. 08. 13. 09:00 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) HSG Konstanz M-U16 C. BM. ELCHE M-U16 - A 25 - 13 end
2019. 08. 13. 09:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - B Kuwait National Team M-U16 21 - 31 end
2019. 08. 13. 09:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) ŠKH AGROKARPATY PEZINOK M-U16 Frisch Auf Göppingen M-U16 10 - 32 end
2019. 08. 13. 10:40 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) HC CSS SIBIU M-U16 HSG Bärnbach-Köflach M-U16 14 - 26 end
2019. 08. 13. 11:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) BVSC- Zugló M-U16 SG Krems/Langenlois M-U16 16 - 23 end
2019. 08. 13. 12:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Hapoel Rishon Le Zion handball club M-U16 Balatonfüredi KSE M-U16 - A 18 - 19 end
2019. 08. 13. 13:40 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - B 12 - 18 end
2019. 08. 13. 13:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Balatonfüredi KSE M-U16 - B Kuwait National Team M-U16 8 - 26 end
2019. 08. 13. 15:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) BVSC- Zugló M-U16 UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - A 10 - 25 end
2019. 08. 13. 16:00 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) HSG Konstanz M-U16 HC CSS SIBIU M-U16 33 - 13 end
2019. 08. 13. 16:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) HC Visé BM M-U16 Veszprémi kézilabda Kft. M-U16 7 - 31 end
2019. 08. 13. 16:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) ŠKH AGROKARPATY PEZINOK M-U16 Balatonfüredi KSE M-U16 - A 15 - 23 end
2019. 08. 13. 16:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) SG Pforzheim/Eutingen e.V. M-U16 SG Krems/Langenlois M-U16 28 - 14 end

3. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 14. 09:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HSG Isar-Loisach M-U16 Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' 20 - 13 end
2019. 08. 14. 09:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Frisch Auf Göppingen M-U16 Hapoel Rishon Le Zion handball club M-U16 22 - 17 end
2019. 08. 14. 09:00 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) HSG Konstanz M-U16 HSG Bärnbach-Köflach M-U16 17 - 22 end
2019. 08. 14. 09:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) C. BM. ELCHE M-U16 - B ŠKH AGROKARPATY PEZINOK M-U16 20 - 15 end
2019. 08. 14. 09:50 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) SG Krems/Langenlois M-U16 HC Visé BM M-U16 15 - 21 end
2019. 08. 14. 09:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) SG Pforzheim/Eutingen e.V. M-U16 UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - A 26 - 15 end
2019. 08. 14. 10:30 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) HC CSS SIBIU M-U16 Várpalotai Bányász Sportkör M-U16 20 - 22 end
2019. 08. 14. 12:30 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - B Balatonfüredi KSE M-U16 - B 18 - 17 end
2019. 08. 14. 13:20 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Balatonfüredi KSE M-U16 - A Frisch Auf Göppingen M-U16 23 - 17 end
2019. 08. 14. 13:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HSG Bärnbach-Köflach M-U16 C. BM. ELCHE M-U16 - A 13 - 12 end
2019. 08. 14. 13:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) ŠKH AGROKARPATY PEZINOK M-U16 Éles Kézilabda Iskola SE M-U16 12 - 29 end
2019. 08. 14. 13:50 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) HSG Isar-Loisach M-U16 Kuwait National Team M-U16 17 - 31 end
2019. 08. 14. 14:10 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) C. BM. ELCHE M-U16 - B Hapoel Rishon Le Zion handball club M-U16 5 - 18 end
2019. 08. 14. 14:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - A HC Visé BM M-U16 24 - 19 end
2019. 08. 14. 15:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) SG Pforzheim/Eutingen e.V. M-U16 BVSC- Zugló M-U16 30 - 14 end
2019. 08. 14. 16:00 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Várpalotai Bányász Sportkör M-U16 C. BM. ELCHE M-U16 - A 16 - 27 end
2019. 08. 14. 17:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) SG Krems/Langenlois M-U16 Veszprémi kézilabda Kft. M-U16 9 - 30 end
2019. 08. 14. 18:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles Kézilabda Iskola SE M-U16 C. BM. ELCHE M-U16 - B 31 - 19 end

Placements

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 12:10 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) ŠKH AGROKARPATY PEZINOK M-U16 BVSC- Zugló M-U16 22 - 21 end
2019. 08. 15. 12:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HC CSS SIBIU M-U16 Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' 16 - 19 end
2019. 08. 15. 12:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) C. BM. ELCHE M-U16 - A UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - B 21 - 20 end
2019. 08. 15. 12:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Hapoel Rishon Le Zion handball club M-U16 SG Krems/Langenlois M-U16 22 - 8 end
2019. 08. 15. 13:00 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Várpalotai Bányász Sportkör M-U16 Balatonfüredi KSE M-U16 - B 17 - 15 end
2019. 08. 15. 13:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) C. BM. ELCHE M-U16 - B UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - A 14 - 24 end
2019. 08. 15. 13:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Éles Kézilabda Iskola SE M-U16 HC Visé BM M-U16 30 - 19 end
2019. 08. 16. 08:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Várpalotai Bányász Sportkör M-U16 Éles Kézilabda Iskola SE M-U16 13 - 29 end
2019. 08. 16. 08:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - B SG Krems/Langenlois M-U16 20 - 19 end
2019. 08. 16. 09:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) HC CSS SIBIU M-U16 C. BM. ELCHE M-U16 - B 25 - 15 end
2019. 08. 16. 09:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Hrvatski rukometni klub ''Gorica'' UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U16 - A 23 - 24 end
2019. 08. 16. 09:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) HSG Isar-Loisach M-U16 Balatonfüredi KSE M-U16 - A 16 - 23 end
2019. 08. 16. 09:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Frisch Auf Göppingen M-U16 HSG Konstanz M-U16 21 - 19 end
2019. 08. 16. 09:40 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Balatonfüredi KSE M-U16 - B HC Visé BM M-U16 14 - 16 end
2019. 08. 16. 09:50 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) C. BM. ELCHE M-U16 - A Hapoel Rishon Le Zion handball club M-U16 17 - 22 end
2019. 08. 16. 11:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) HSG Bärnbach-Köflach M-U16 Veszprémi kézilabda Kft. M-U16 12 - 22 end
2019. 08. 16. 13:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Balatonfüredi KSE M-U16 - A Frisch Auf Göppingen M-U16 20 - 18 end
2019. 08. 16. 13:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) HSG Isar-Loisach M-U16 HSG Konstanz M-U16 16 - 9 end

Semi-finals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 15:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Kuwait National Team M-U16 Veszprémi kézilabda Kft. M-U16 25 - 24 end
2019. 08. 15. 18:10 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) HSG Bärnbach-Köflach M-U16 SG Pforzheim/Eutingen e.V. M-U16 16 - 22 end

Finals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 16. 11:30 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) SG Pforzheim/Eutingen e.V. M-U16 Kuwait National Team M-U16 20 - 21 end

Quarterfinals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 09:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) HSG Bärnbach-Köflach M-U16 HSG Isar-Loisach M-U16 23 - 17 end
2019. 08. 15. 09:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Kuwait National Team M-U16 Frisch Auf Göppingen M-U16 18 - 12 end
2019. 08. 15. 10:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Balatonfüredi KSE M-U16 - A SG Pforzheim/Eutingen e.V. M-U16 20 - 21 end
2019. 08. 15. 10:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Veszprémi kézilabda Kft. M-U16 HSG Konstanz M-U16 18 - 16 end

M-U18

1. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 12. 10:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Veszprémi kézilabda Kft. M-U18 - A Veszprémi kézilabda Kft. M-U18 - B 15 - 19 end
2019. 08. 12. 12:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) BVSC- Zugló M-U18 KFUM Trollhättan M-U18 22 - 15 end
2019. 08. 12. 13:30 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Kuwait National Team M-U18 Randesund IL M-U18 34 - 8 end
2019. 08. 12. 14:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Veszprémi kézilabda Kft. M-U18 - B UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U18 19 - 20 end

2. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 13. 10:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Kuwait National Team M-U18 BVSC- Zugló M-U18 30 - 13 end
2019. 08. 13. 10:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Randesund IL M-U18 UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U18 18 - 25 end
2019. 08. 13. 15:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) KFUM Trollhättan M-U18 Veszprémi kézilabda Kft. M-U18 - B 15 - 19 end
2019. 08. 13. 16:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Veszprémi kézilabda Kft. M-U18 - A Randesund IL M-U18 33 - 10 end

3. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 14. 11:30 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) KFUM Trollhättan M-U18 Kuwait National Team M-U18 8 - 22 end
2019. 08. 14. 12:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U18 Veszprémi kézilabda Kft. M-U18 - A 25 - 19 end
2019. 08. 14. 14:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) BVSC- Zugló M-U18 Randesund IL M-U18 23 - 18 end
2019. 08. 14. 15:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Veszprémi kézilabda Kft. M-U18 - B Kuwait National Team M-U18 18 - 26 end

4. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 10:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U18 BVSC- Zugló M-U18 25 - 16 end
2019. 08. 15. 11:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) KFUM Trollhättan M-U18 Veszprémi kézilabda Kft. M-U18 - A 16 - 24 end
2019. 08. 15. 16:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) BVSC- Zugló M-U18 Veszprémi kézilabda Kft. M-U18 - A 20 - 23 end
2019. 08. 15. 17:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Randesund IL M-U18 KFUM Trollhättan M-U18 17 - 19 end
2019. 08. 15. 18:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Kuwait National Team M-U18 UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U18 21 - 15 end

5. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 16. 08:30 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Veszprémi kézilabda Kft. M-U18 - B BVSC- Zugló M-U18 24 - 22 end
2019. 08. 16. 10:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) UKS ANILANA ŁÓDŹ M-U18 KFUM Trollhättan M-U18 24 - 14 end
2019. 08. 16. 13:50 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Kuwait National Team M-U18 Veszprémi kézilabda Kft. M-U18 - A 17 - 28 end
2019. 08. 16. 14:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Randesund IL M-U18 Veszprémi kézilabda Kft. M-U18 - B 9 - 24 end

W-U12

1. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 12. 09:50 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - A Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - C 8 - 2 end
2019. 08. 12. 10:30 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) C.S. SPORTING GHIMBAV W-U12 Szeged KKSE W-U12 14 - 19 end
2019. 08. 12. 12:50 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - C Büki TK W-U12 3 - 23 end
2019. 08. 12. 13:40 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles Kézilabda Iskola SE W-U12 Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - B 16 - 9 end
2019. 08. 12. 13:50 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) HC DAC Dunaszerdahely W-U12 Kalmár Zoltán Dse Balmazújváros W-U12 22 - 2 end
2019. 08. 12. 14:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U12 C.S. SPORTING GHIMBAV W-U12 6 - 27 end

2. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 13. 09:50 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Büki TK W-U12 HC DAC Dunaszerdahely W-U12 5 - 18 end
2019. 08. 13. 11:20 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - B Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U12 15 - 2 end
2019. 08. 13. 12:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Kalmár Zoltán Dse Balmazújváros W-U12 Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - C 10 - 8 end
2019. 08. 13. 12:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Éles Kézilabda Iskola SE W-U12 C.S. SPORTING GHIMBAV W-U12 17 - 18 end
2019. 08. 13. 13:00 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - A Büki TK W-U12 9 - 21 end
2019. 08. 13. 16:30 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - C HC DAC Dunaszerdahely W-U12 3 - 29 end
2019. 08. 13. 16:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Szeged KKSE W-U12 Éles Kézilabda Iskola SE W-U12 16 - 6 end

3. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 14. 09:00 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) HC DAC Dunaszerdahely W-U12 Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - A 6 - 0 end
2019. 08. 14. 11:30 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - B C.S. SPORTING GHIMBAV W-U12 7 - 18 end
2019. 08. 14. 12:10 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U12 Szeged KKSE W-U12 2 - 37 end
2019. 08. 14. 15:00 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Kalmár Zoltán Dse Balmazújváros W-U12 Büki TK W-U12 5 - 18 end

Placements

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 15:00 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Éles Kézilabda Iskola SE W-U12 Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - A 23 - 4 end
2019. 08. 15. 16:20 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - B Kalmár Zoltán Dse Balmazújváros W-U12 20 - 6 end
2019. 08. 16. 11:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U12 Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - C 14 - 9 end
2019. 08. 16. 11:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Éles Kézilabda Iskola SE W-U12 Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - B 25 - 15 end
2019. 08. 16. 12:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Büki TK W-U12 C.S. SPORTING GHIMBAV W-U12 6 - 14 end
2019. 08. 16. 12:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - A Kalmár Zoltán Dse Balmazújváros W-U12 12 - 6 end

Semi-finals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 14:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Szeged KKSE W-U12 Büki TK W-U12 22 - 6 end
2019. 08. 15. 15:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) C.S. SPORTING GHIMBAV W-U12 HC DAC Dunaszerdahely W-U12 6 - 19 end

Finals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 16. 09:30 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Szeged KKSE W-U12 HC DAC Dunaszerdahely W-U12 13 - 17 end

4. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 08:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U12 Éles Kézilabda Iskola SE W-U12 1 - 27 end
2019. 08. 15. 10:00 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Kalmár Zoltán Dse Balmazújváros W-U12 Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - A 17 - 10 end
2019. 08. 15. 10:40 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Szeged KKSE W-U12 Sport school STRIMKIY MIACH W-U12 - B 36 - 3 end

W-U14

1. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 12. 09:00 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Bajnok DSE Nemesvámos W-U14 Budafoki Kézilabda Sportegyesület W-U14 27 - 5 end
2019. 08. 12. 11:10 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) C.S. SPORTING GHIMBAV W-U14 Bregenz Handball W-U14 26 - 17 end
2019. 08. 12. 11:20 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U14 Css Petrosani W-U14 24 - 25 end
2019. 08. 12. 11:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Debreceni Sportcentrum KN KFT W-U14 Szeged KKSE W-U14 14 - 25 end

2. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 13. 10:30 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Bregenz Handball W-U14 Bajnok DSE Nemesvámos W-U14 12 - 26 end
2019. 08. 13. 11:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Budafoki Kézilabda Sportegyesület W-U14 C.S. SPORTING GHIMBAV W-U14 15 - 37 end
2019. 08. 13. 13:10 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Szeged KKSE W-U14 Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U14 23 - 16 end
2019. 08. 13. 13:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Css Petrosani W-U14 Debreceni Sportcentrum KN KFT W-U14 20 - 25 end
2019. 08. 13. 15:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Budafoki Kézilabda Sportegyesület W-U14 Bregenz Handball W-U14 14 - 27 end
2019. 08. 13. 16:00 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) C.S. SPORTING GHIMBAV W-U14 Bajnok DSE Nemesvámos W-U14 9 - 23 end

3. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 14. 09:40 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Css Petrosani W-U14 Bregenz Handball W-U14 26 - 14 end
2019. 08. 14. 09:50 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Bajnok DSE Nemesvámos W-U14 Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U14 19 - 14 end
2019. 08. 14. 10:40 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) C.S. SPORTING GHIMBAV W-U14 Debreceni Sportcentrum KN KFT W-U14 12 - 19 end
2019. 08. 14. 10:40 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Budafoki Kézilabda Sportegyesület W-U14 Szeged KKSE W-U14 7 - 33 end
2019. 08. 14. 14:20 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) C.S. SPORTING GHIMBAV W-U14 Css Petrosani W-U14 21 - 25 end
2019. 08. 14. 14:40 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Bregenz Handball W-U14 Szeged KKSE W-U14 10 - 23 end
2019. 08. 14. 14:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Debreceni Sportcentrum KN KFT W-U14 Bajnok DSE Nemesvámos W-U14 16 - 23 end
2019. 08. 14. 16:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Budafoki Kézilabda Sportegyesület W-U14 Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U14 11 - 32 end

Placements

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 16. 08:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Budafoki Kézilabda Sportegyesület W-U14 Css Petrosani W-U14 14 - 45 end
2019. 08. 16. 10:25 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Bregenz Handball W-U14 Debreceni Sportcentrum KN KFT W-U14 18 - 23 end
2019. 08. 16. 11:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U14 C.S. SPORTING GHIMBAV W-U14 26 - 18 end
2019. 08. 16. 13:20 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Szeged KKSE W-U14 Bajnok DSE Nemesvámos W-U14 20 - 23 end

4. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 09:10 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Debreceni Sportcentrum KN KFT W-U14 Budafoki Kézilabda Sportegyesület W-U14 26 - 6 end
2019. 08. 15. 11:40 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U14 Bregenz Handball W-U14 23 - 12 end
2019. 08. 15. 12:30 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Szeged KKSE W-U14 C.S. SPORTING GHIMBAV W-U14 21 - 7 end
2019. 08. 15. 13:20 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Bajnok DSE Nemesvámos W-U14 Css Petrosani W-U14 20 - 21 end
2019. 08. 15. 15:40 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Debreceni Sportcentrum KN KFT W-U14 Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U14 16 - 14 end
2019. 08. 15. 16:30 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Szeged KKSE W-U14 Css Petrosani W-U14 26 - 12 end

W-U16

1. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 12. 09:00 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) C. BM. ELCHE W-U16 - A BVSC- Zugló W-U16 16 - 16 end
2019. 08. 12. 09:50 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 C. BM. ELCHE W-U16 - B 17 - 20 end
2019. 08. 12. 10:40 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Mölndal HF W-U16 ACS SOVATA W-U16 27 - 14 end
2019. 08. 12. 13:10 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U16 C. BM. ELCHE W-U16 - A 14 - 23 end
2019. 08. 12. 13:30 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U16 Szeghalmi NKC W-U16 18 - 23 end

2. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 13. 12:00 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U16 Mölndal HF W-U16 9 - 12 end
2019. 08. 13. 12:30 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) ACS SOVATA W-U16 BVSC- Zugló W-U16 17 - 27 end
2019. 08. 13. 12:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Szeghalmi NKC W-U16 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 26 - 9 end
2019. 08. 13. 16:00 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) BVSC- Zugló W-U16 Mölndal HF W-U16 24 - 15 end
2019. 08. 13. 16:50 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) ACS SOVATA W-U16 Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U16 16 - 24 end
2019. 08. 13. 16:50 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U16 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 16 - 13 end

3. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 14. 09:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Szeghalmi NKC W-U16 C. BM. ELCHE W-U16 - B 21 - 16 end
2019. 08. 14. 09:50 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) C. BM. ELCHE W-U16 - A ACS SOVATA W-U16 32 - 15 end
2019. 08. 14. 11:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) C. BM. ELCHE W-U16 - B Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U16 17 - 21 end
2019. 08. 14. 11:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) BVSC- Zugló W-U16 Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U16 20 - 9 end
2019. 08. 14. 12:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) C. BM. ELCHE W-U16 - A Mölndal HF W-U16 19 - 17 end

Placements

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 09:10 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 ACS SOVATA W-U16 15 - 16 end
2019. 08. 15. 11:20 Várpalota Gál Gyula Sportcsarnok (VAR) Mölndal HF W-U16 ACS SOVATA W-U16 22 - 9 end
2019. 08. 15. 13:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) C. BM. ELCHE W-U16 - B Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U16 18 - 17 end
2019. 08. 15. 17:20 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 Mölndal HF W-U16 11 - 10 end
2019. 08. 16. 11:50 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) C. BM. ELCHE W-U16 - A Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U16 19 - 17 end
2019. 08. 16. 13:20 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U16 9 - 19 end
2019. 08. 16. 14:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Mölndal HF W-U16 C. BM. ELCHE M-U16 - B 21 - 26 end

Semi-finals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 14:00 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) C. BM. ELCHE W-U16 - A Szeghalmi NKC W-U16 13 - 32 end
2019. 08. 15. 14:10 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) BVSC- Zugló W-U16 Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U16 24 - 16 end

Finals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 16. 16:00 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Szeghalmi NKC W-U16 BVSC- Zugló W-U16 18 - 19 end

Quarterfinals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 14. 15:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) BVSC- Zugló W-U16 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U16 25 - 8 end
2019. 08. 14. 15:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U16 Szeghalmi NKC W-U16 3 - 22 end
2019. 08. 14. 16:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) C. BM. ELCHE W-U16 - A C. BM. ELCHE W-U16 - B 19 - 15 end
2019. 08. 14. 16:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Mölndal HF W-U16 Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U16 13 - 14 end

W-U18

1. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 12. 10:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 - B CLUB BALONMANO SOLUCAR W-U18 0 - 6 end
2019. 08. 12. 11:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U18 BVSC- Zugló W-U18 22 - 13 end
2019. 08. 12. 11:40 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 - A Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U18 37 - 19 end

2. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 13. 10:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U18 Győri ETO KC W-U18 23 - 26 end
2019. 08. 13. 11:30 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) CLUB BALONMANO SOLUCAR W-U18 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U18 31 - 14 end
2019. 08. 13. 13:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Győri ETO KC W-U18 Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U18 28 - 18 end
2019. 08. 13. 13:20 Balatonfüred Sportcsarnok (BF1) BVSC- Zugló W-U18 Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 - B 6 - 0 end
2019. 08. 13. 17:30 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 - A Győri ETO KC W-U18 23 - 21 end

3. day group matches

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 14. 10:40 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) CLUB BALONMANO SOLUCAR W-U18 BVSC- Zugló W-U18 29 - 11 end
2019. 08. 14. 11:30 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U18 Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U18 25 - 21 end
2019. 08. 14. 14:20 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 - B Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U18 0 - 6 end
2019. 08. 14. 15:20 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U18 Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 - A 8 - 40 end

Placements

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 17:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 - B Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U18 0 - 6 end
2019. 08. 15. 18:00 Alsóörs Sportcsarnok (ALS) BVSC- Zugló W-U18 Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U18 13 - 20 end
2019. 08. 16. 11:20 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 - B BVSC- Zugló M-U18 0 - 6 end
2019. 08. 16. 12:20 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U18 Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U18 17 - 33 end
2019. 08. 16. 12:40 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U18 Győri ETO KC W-U18 24 - 25 end

Semi-finals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 17:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 - A Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U18 33 - 17 end
2019. 08. 15. 18:20 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Győri ETO KC W-U18 CLUB BALONMANO SOLUCAR W-U18 23 - 17 end

Finals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 16. 12:35 Veszprém Aréna (Veszprém) (ARE) Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 - A CLUB BALONMANO SOLUCAR W-U18 32 - 23 end

Quarterfinals

Date Stadium Home Visitor Result Status
2019. 08. 15. 10:40 Nemesvámos Sportcsarnok (NEM) Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 - A Kaohsiung Municipal Kaohsiung Commercial High School W-U18 - B 37 - 18 end
2019. 08. 15. 11:10 Balatonfüred Lóczy Sportcsarnok (BF2) Győri ETO KC W-U18 BVSC- Zugló W-U18 23 - 13 end
2019. 08. 15. 11:20 Noszlopy Gáspár Sportcsarnok (Veszprém) (NOS) Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s. W-U18 Veszprém Pannon Sport Egyesület W-U18 21 - 27 end
2019. 08. 15. 12:10 Stadion Sportcsarnok (Veszprém) (STA) Kézilabda Klub Ajka Sportegyesület W-U18 CLUB BALONMANO SOLUCAR W-U18 10 - 31 end

Partners